Test kajko i kokosz szkoła latania quiz

Pobierz

Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka // odp.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test .Odpowiedz na pytania testu.. W październiku biblioteki szkolne na całym świecie obchodzą swoje święto.. Rozwiąż test!Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania" "Kajko i Kokosz.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Kolejność zdarzeń - Łamigłówka z .Test podsumowujący 15 Między nami Scenariusze do lektury Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Wymagane logowanie .Janusz Christa, "Kajko i Kokosz Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. 4 0 0folder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018Nauke latania pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".Plik Test Kajko i Kokosz..

Quiz kajko i kokosz szkoła latania Teleturniej.

Kajko i Kokosz, świat przedstawiony Połącz w pary.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Sprawdź, czy uda Ci się odpowiedzieć na wszystkie pytania!. Klasa 4 Polski.. Kto był przywódcą zbójcerzy?. Szkoła latania.. Szkoła latania DRAFT.. Szkońa latania scenariusze lekcji CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ: • [uczeń] omawia elementy świata przedstawionego I.1.1,klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) różKomiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. pytanie 1 z 14.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Bohaterowie pierwszoplanowi , drugoplanowi,epizodyczni w Kajko i Kokoszu ,,Szkola latania" Przypomnij sobie przygody slowianskich wojow i. ich starc ze Zbojcerzami i sprawdz swoja wiedze.Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Był to pierwszy komiks tego autora o Kajku i Kokoszu, który ukazał się nakładem tej gazety z początku w formie gazetowej wydawany bez tytułu Szkoła latania, lecz jako Kajko i Kokosz..

Szkoła latania.

Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. Szkoła Latania.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Test.Kajko i Kokosz - bohaterowie Koło fortuny.. 0%Szkoła Latania.. Autorem książki jest Janusz Christa.. Szkoła latania".. 1.Quiz Eduelo - zadanie dla uczniów szkół podstawowych.. Co roku i my włączamy się w obchody tego święta.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Polub.. Szkoła latania"!Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Gdzie znajdowała się Wyższa Szkoła Latania na Miotle?. Moze sie zdarzyc, ze odpowiedz na niektóre pytania bedzie warunkiem przejscia do nastepnych pytan.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Problematyka utworu Komiks Kajko i. Kokosz..

Szkoła latania" 1.

miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Małgorzata Wódz.. Szukaj.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Szkoła latania.. 1.Test ze znajomości lektury "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Szkoła latania.".. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!TEST.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Dalej.. A. napuścili na nich niedźwiedziaĆwiczenia: KAJKO I KOKOSZ.. Kiedy dojdziesz do ostatniego pytania, mozesz zakonczyc zadanie, dzieki czemu bedzie ono poprawione i otrzymasz swoja punktacje.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Osadź .. Jak miał na imię przywódca Zbójcerzy?. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania..

Szkoła latania".

Szkoła latania Opracowała Katarzyna Bandulet.. Część 1.. Edytuj elementy.. Potwierdz.. Szkoła latania (Janusz Christa).. "Rozwiąż test!. Szkoła latania, Janusz Christa.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz.. Test składa się z 15 pytań.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Kajko i Kokosz.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. SZKOŁA LATANIA.. Szkoła latania" to lektura sugerowana dla klasy 4-6..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt