Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania

Pobierz

Dzień przesypiają, a nocą wylatują na polowanie.. Na koniec głośno przeczytaj cały tekst.. Odpowiedz na pytania ( po angielsku ) My home's a B&B or a Bed and Breakfast.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. R17yhoanCfXaI 1Posłuchaj materiału na temat Michaela Jacksona poznać główny sens.. Całą zimę nietoperze spędzają w chłodnych, wilgotnych jaskiniach lub piwnicach.Przeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj zad 3. str. 40 - wstaw zdania w odpowiednie luki w tekście (notatki zrób na marginesie) Wykonaj pisemnie zad 4 str. 40 - odpowiedz na pytania.. Odpowiedz, co oznacza przysłowie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.-----Test sprawdzający rozumienie tekstu o charakterze przyrodniczym Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania W ogrodzie żyją rośliny, których nikt nie sadzi, ani nie sieje.. Po gimnazjum (Podręcznik, WSiP) Klasa: III technikum.. Zdecyduj, który przyimek pasuje: w/po/na/do/obok/przez; Stacja 2.. Jest to pierwsze zdanie owego hymnu,a zarazem niejako jego tytuł,bo wszystko już zostało w tych słowach zawarte.. jej mama jest dobrą kucharką, ale nie wiadomo czy jest to jej zawod, wiec zaznaczylam odp b ze jest miła bo wg wczesniejszego zd ze jej rodzice są bardzo mili wynika, choc jest to ujete ogolnie.Znasz odpowiedź na zadanie: Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie?.

Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Pytania i odpowiedzi.. Pierwszą rzeczą, którą zobaczył w małym pokoju, był wielki zegar ścienny,Przeczytaj jeszcze raz uważnie utwór "Odpowie ci wiatr" i odpowiedz na pytania.. str. 82/4: posłuchaj jeszcze raz i odpowiedz na pytania 1-4.Plik 02 przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.pdf na koncie użytkownika beataikrzys • folder czytanie ze zrozumieniem • Data dodania: 18 paź 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik przeczytaj tekst w cw 2 jeszcze raz i odpowiedz na pytania.zip na koncie użytkownika aznshootinstar • Data dodania: 8 kwi 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.9/9 przeczytaj jeszcze raz.. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania W czasie wakacji Oskar był nad jeziorem w pobliżu Olsztyna.. Żywią się owadami.. Zwiedzili zamek w Malborku.. 82/1: posłuchaj, przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania, str.82/2: uzupełnij zdania liczbami i datami z tekstu, str. 82/3: posłuchaj Agaty i Marcusa.. Tekst do zadań: Anna Świderkówna [Hymn o początku] [1]"Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię"..

Następnie obejrzyj jeszcze raz i odpowiedz na pytania 1-8.

Są bardzo plenne, same się rozsiewają.6.. Odpowiedz.. Posłuchaj piosenki pt. "Maszeruje wiosna"- Muzyka, str. 63 CD 1, nr 26 • Wykonaj ćwiczenia 1-6 ze str. 64-65 8.. Często pływał z wujkiem łódką po jeziorze i chodził łowić ryby.. PZ, str. 48 (1-2 x) i odpowiedz na pytania 1-3 pod tekstem 7.. Nie staraj się zrozumieć wszystkiego.. Jakim typem gracza Minecraft jesteś?Przeczytaj tekst i odpowiedz na poniższe pytania.. Jak się okazuje powinniśmy zacisnąć zęby i robić to dalej, bo… od czytania wciąż tych samych książek mózg dzieci rozwija się szybciej.odpowiedział(a) 04.12.2011 o 13:23 1b,2b,3c4a,5a,6a tekst jest prosty ale pytania są skomplikowane.. Nietoperze to niezwykłe zwierzęta.. Czyj weekend był bardziej ekcytujący?. 7.Was gibt es in der Schule?Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania zaznaczając właściwą odpowiedź.. 5aPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Rejestracja.. Lubię .Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36 Czy ktoś pomoże z Batchimem?. Latają w powietrzu, chociaż są ssakami.. Jeśli znajdziesz czas, możesz spróbować wykonać ćwiczenie 1 na stronie 103.. Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami..

Głośno przeczytaj tekst "My chcemy wiosny!"

Kate zanotowała, jaką trasą biegli podczas maratonu.. Przedmiot: Język rosyjski.. Po rozwiązaniu testu kliknij przycisk Wstecz, żeby sprawdzić, które odpowiedzi były poprawne.. To jest niemiecki "Aha!. Prosze o pilną pomoc Przeczytaj tekst.. Posłuchaj materiału na temat Johna Lennona poznać główny sens.. przeczytaj tekst jeszcze raz i posłuchaj nagrania odpowiedz ustnie na pytania Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 9.Przeczytaj tekst.. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.Na hasło "Jeszcze raz" mam ochotę wrzucić książkę za szafę.. Kliknij i odpowiedz.Przeczytaj teksty i dokonaj interpretacji porównawczej podanych tekstów.. Raz nawet wypłynęli żaglówką.. Logowanie.. "Wiosenne drzewa"- malowanie farbami lub wyklejanka z kolorowego papieru.. Wykonaj zadania w ćwiczeniach: Zad.. 1, 2, 3 .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przeczytaj teksty jeszcze raz i odpowiedz krótko na pytania.. "Niebo i ziemia" znaczy tyle co wszechświat,gdyż Hebrajczycy innego określenia na wszechświat nie mieli.- przeczytaj lekcję w podręczniku i pisemnie odpowiedz na pytania 1, 2, 3 str. 107; Język polski: - jeszcze raz przeczytaj swoje opowiadanie twórcze z mitów, sprawdź błędy i wyślij pod adres Zajęcia z wychowawcą: - pamiętaj, by w tym trudnym czasie pomagać rodzicom w obowiązkach domowych;Na zakończenie lekcji, słuchając jeszcze raz tego nagrania, przeczytaj tekst na stronie 103 ( na górze) - jeśli zechcesz, możesz przepisać do zeszytu pierwsze 2 - 3 zdania ..

Ułóż tekst w dobrej kolejności.

Nie staraj się zrozumieć wszystkiego.3.. Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Odpowiedz na pytania: .. jeszcze raz wrócił i zapukał do pierwszych z brzegu drzwi piątego piętra.. 2021-01-21 08:04:17 Zadanie angielski, pomożesz?. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Masz świetny pomysł na quiz?. Typ materiału: Materiał multimedialny.. Klasa VI a. Subject: Stopie ń wyższy i najwyższy przymiotników.. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania związane z nim!. Przeczytaj teksty jeszcze raz i odpowiedz.. - Zadanie 2: Kompass Team 3 - strona 775.. Czy znasz te kultowe teksty babci?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt