Kto jest autorem doktor dolittle i jego zwierzęta

Pobierz

pytanie 1 z 15.Q.. Należy do …Za 4 lata, w 2020 roku Doktor Dolittle skończy 100 lat!. Trzęsienie ziemi zmiotło jego dom z wyspy na …Doktor Dolittle i jego zwierzaki John Dolittle - najsłynniejszy na świecie lekarz zwierząt!. 0% …Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. a) Kornel Makuszyński b) Astrid Lindgren c) Hugh Lofting 2) Kto mieszkał z …TEST Z LEKTURY "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA" Zad.. Kto jest autorem książki «Doktor Dolittle i jego …1.Kto jest autorem książki "Doktor Dolittle i jego zwierzęta?". Jak miał na imię Doktor …Książka Doktor Dolittle i jego zwierzęta Lektura dobrze opracowana, pochodzi z wydawnictwa Skrzat.. Stary afrykański żółw, który pamięta czasy potopu, zaginął.. Gdy w 1920 roku ukazała się pierwsza książka z tego cyklu, autorem ilustracji był sam Hugh Lofting.. - Odkryj karty.. 1 Wybierz i podkreśl właściwą odpowiedź Autorem książki jest: A. Jan Brzechwa B. Hugh Lofting C.Test sprawdzający znajomość lektury «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» _____(imię i nazwisko) 1.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta - całość.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Walcząc na froncie w szeregach brytyjskiej armii, pisał pełne fantazji listy do swoich dzieci.. a) Astrid Lindgren b) Korniej …Test sprawdzający znajomość lektury «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» _____(imię i nazwisko) 1. siostrą Sarą: 3.Ulubione zwierzęta …Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Test..

Kto jest autorem książki "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"?

Hugh Lofting: 2.Z kim mieszkał doktor Dolittle?. Autorem książki jest Hugh Lofting.. Kto jest autorem książki «Doktor Dolittle i jego …Kto jest autorem lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"?, Które zwierzęta popłynęły z doktorem do Afryki?. Autorem książki jest Hugh Lofting.. Co doktor i zwierzęta robili po powrocie z podróży?. , Gosposia i praczka, najstarsza ze …Biblioteka internetowa Wolne Lektury udostępnia nowy przekład "Doktora Dolittle'a i jego zwierząt" Hugh Loftinga dokonany przez pisarza i tłumacza literatury …Doktor Dolittle i jego zwierzęta w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!. Sprawdź się!. Podróżowali w cygańskim wozie po różnych miasteczkach i pokazywali na jarmarkach dwugłowca.Chcecie, to posłuchajcie …utworu "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", którego autorem jest brytyjski pisarz Hugh Lofting..

1) Kto jest autorem książki Doktor Dolittle i jego zwierzęta?

Kto jest autorem książki "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"?. 1) Kto jest autorem lektury?. Gdzie mieszkał doktor?. , Gosposia i praczka, najstarsza ze …Książka Doktor Dolittle i jego zwierzęta (Wydanie z opracowaniem i streszczeniem), pochodzi z wydawnictwa Greg.. Streszczenie krótkie.. ( w …Test sprawdzający znajomość lektury -"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.. Teksty ozdabiał …Doktor Dolittle wyrusza nad Tajemnicze Jezioro!. Największy ich przyjaciel i jedyny człowiek, który włada wszystkimi …Poczta Doktora Dolittle (Doctor Dolittle's Post Office, 1923), polskie wydanie 1938.; Cyrk Doktora Dolittle (Doctor Dolittle's Circus, 1924), polskie … Należy do gatunków: dla …Był inżynierem, gdy wybuchła I wojna światowa.. "W małym angielskim miasteczku Puddleby mieszkał ubogi doktor, który …Doktor Dolittle i jego zwierzęta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt