Kartkówka z treści katarynki

Pobierz

#lektury #ksiazki.. Pan Tomasz był A. lekarzem.. Był to zamożny, elegancki mężczyzna w średnim wieku, kawaler, który miał zamiłowanie do muzyk i sztuki.. 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' Lektura ,,Katarynka'' Odowiedz na pytania: A) W. jakich okolicznosciach dziewczynka stracila wzrok B) Gdzie lubila spedzac wolny czas C) Jakie byly jej ulubione zajecia i zabawy CHODZI O.Edit.. Widok płaczącej sąsiadki.. Jak na imię miała żona pana Tomasza?. "Katarynka" to nowela.Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.. Punkty: /15 I. Zaznacz właściwą odpowiedź: 4p 1.. Imię i nazwisko ………………………….………….. PoczekalniaRankingWywiadyFacebookInstagramSnapchat.. Regulamin Polityka prywatności.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1.Kartkówka z "Katarynki"1.. Postanowił on mianowicie z honorami obejść się z ciałem Etoklesa (obrońcy miasta), ale zakazał pogrzebu drugiemu z braci - Polinejkesowi (najeźdźcy .. O co bohater poprosił Kazimierza?. kataryniarzy i katarynek.. Tradycyjna forma takiej kartkówki przyprawia niektórych uczniów o dreszcze.. A Imię i nazwisko: .. Co zmieniło postępowanie pana Tomasza?. W jakich miejscach niewidoma dziewczynka najchętniej przebywała?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Małgorzata Mielniczuk; Kartkówka "Tam, gdzie spadają Anioły" Małgorzata Ostrowska; Kartkówka, klasa 5 - 6: Czy znasz treść lektury "Cudowna podróż"?Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

"Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza - kartkówka z treści DRAFT.

D. właścicielem kamienicy.. Także zamieszczam tu listę pytań, które mogą się pojawić.Serwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.Share your videos with friends, family, and the worldZostań patronem kanału: Możesz też wesprzeć kanał przelewając dowolne środki z dopiskiem 'darowizna' na .Antygona kartkówka z treści; Antygona kartkówka z treści.. 6 maja 2021 03:51 Kartkówki.. Jest to trudne zadanie dla nauczyciela, który ma świadomość, że uczniowie klas siódmych i ósmych muszą mierzyć .Nazwa testu: 2 - układ oddechowy - kartkówka Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie.. 4 miesiące temu.. Z ilu pomieszczeń składało się mieszkanie pana Tomasza?. Dobry quiz wyszedł 1 błąd jest ale nie fajnie jest że nie pokazuje które pytanie jest dobrze które źle przez co nie widzę wszystkich dobrych odpSpołeczność.. B. Widok dziewczynki słuchającej dźwięków katarynki.kartkówka z treści zbrodni i kary.pdf (22 KB) kartkówka z techniki.pdf (22 KB) kartkówka z układu krwionośnego.pdf (22 KB)lektury Boleslaw Prus KAMIZELKA" Kartkowki z lektury umieszczane na moim blogu maja za zadanie jedynie sprawdzic znajomosc lektury.. a.Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. W wolnych chwilach często przyglądał się pewnej dziewczynce, która z uwielbieniem patrzyła prosto w słońce.Pytania na kartkówkę z treści Niemców Leona Kruczkowskiego..

NigdyKartkówka ze znajomości treści "Pana Tadeusza" kl.8 Ocena: Gr.

Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 6652 razy.. 7.Dlanauczyciela.pl to portal wydawnictwa Nowa Era pełniący funkcję bazy i wyszukiwarki materiałów dydaktycznych ze wszystkich przedmiotów.. C. urzędnikiem.. Rozwiąż quiz.. 119Obserwuj autora Dodaj do ulubionych.. NigdyKartkówka ze znajomości treści lektury Antoine da Saint Exupe'ry "MAŁY KSIĄŻĘ" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Opowiadania 7SzukajDodajZaloguj.. Książka został napisana przez .. 2. mbuczkowska_spslonsk_71472.. Na Internecie szukałam pytań, które mogą być na owej kartkówce i nic konkretnego nie znalazłam.. Test wiedzy z lektury ,,Katarynka".. Czego nie lubił główny bohater?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Mówi, że oddanie czci i obrońcy, i najeźdźcy są złe.. Do kogo chłopiec pisał listy.. Kim z zawodu był pan Tomasz?. Czym pasjonował się główny bohater?. poświęcił się sztuce i spędzał w galeriach praktycznie cały swój czas.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Testy z lektur szkolnychPrzy dźwiękach katarynki Wybierz właściwą odpowiedź: 1.

staruszka, fryzjer, dwie kobiety z dzieckiem, krawiec.1.Uzupełnij zdania: Akcja "Katarynki" toczy się w (nazwa miasta) ., w latach osiemdziesiątych .wieku.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 89%.. Akcja utworu rozgrywa się w a) czasach .Katarynka - kartkówka | World Languages Quiz - Quizizz.. 0.Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz "LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. KARTKÓWKA Z TREŚCI LEKTURY Bolesław Prus Katarynka grupa I Imię i nazwisko ………………………….………… Klasa ………………… 1.. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki, a następnie kliknąć "Odśwież".Kartkówka - kwasy; Kartkówka z działu substancje i ich przemiany; Kartkówka - substancje i ich przemiany; Wyznaczanie masy ciała za pomocą dźwigni dwustronnej; Wyznaczenie okresu drgań wahadła; Kwasy; Wyznaczanie warunków pływania ciał; Metody otrzymywania soli, wzory soli i tlenków; Tarcie i siły oporu powietrza; Elektroskop i ładunki elektryczneWypracowanie dotyczy jednego z bohaterów noweli "Katarynka" autorstwa B. Prusa, Pana Tomasza.. a. chłopi b. mieszczanie c. szlachta d. burżuazja 2.. Akcja utworu rozgrywa się w: a) czasach współczesnych w wielkiej metropolii, b) baśniowym, nieokreślonym miejscu i czasie,KARTKÓWKA Z TREŚCI LEKTURY Bolesław Prus Katarynka..

0% average accuracy.Jak sprawić, żeby kartkówka z lektury stała się dobrą zabawą?

Kto mieszkał w lokalu na wprost okien pana Tomasza?. Nauczyciel dba przecież, żeby pytania o treść lektury nie były banalne, a jednocześnie żeby nie były zbyt skomplikowane.. Jakie nazwisko nosi Tadeusz - tytułowy bohater utworu?. przeraźliwej ciszy.. Joanna Mularczyk- Majoch; Kartkówka "Syzyfowe prace".. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.sprawdzian z katarynki .. głośnych zabaw dzieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt