Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem mitologicznym

Pobierz

Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.13.. )Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. Efekt był taki, że podczas każdej przerwy panował straszny gwar, wszyscy się przekrzykiwali i przechwalali tym, co robili przez wakacje.. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. Pamiętaj o nadaniu tytułu swojej pracy.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Ćwiczenie 12.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową".Spotkania z filozofią .. Zastosuj narrację pierwszoosobową, wzbogać swoją pracę o elementy np. opisu bohaterów, miejsca, przeżyć, uczuć.. "Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Pracę możesz napisać na komputerze, w programie Word lub przesłać zdjęcie wypracowania.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Ćwiczenie 13.. Spacerkiem przez wieki, czyli z wizytą u Piasta.. Napisz opowiadanie z elementami opisu pt. Mój pierwszy krok na obcej planecie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz opowiadanie twórcze z opisem sytuacji, krajobrazu lub przeżyć wewnętrznych.. Ożywią one opowiadanie, podkreślą racje bohaterów, pokażą ich punkt widzenia i staną się częścią ich charakterystyki..

Oprócz: Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem.

spotkanie z jakąś ciekawą postacią, przygoda, która spotkała Cię na wakacjach.. Powinno być napisane w sposób ciekawy, obrazowy, tak żeby zaintrygować czytelnika, przy czym sens oryginału nie może zostać zafałszowany.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego , w czasie ,którego z nich przedstawia najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia .Wypisz co najmniej 200 słów!Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz postacie literackie, które uczynisz bohaterami swojego opowiadania.. Napisz opowiadanie z dialogiem.mitologiczny król Frygii ★★★ MIDAS: mitologiczny król znany z głupoty w krzyżówce Panorama dnia 2016-03-15 ★★★ ROBIN.. Hood, bohater, co strzelał z łuku w krzyżówce Panorama dnia 2020-01-22 ★ SATYR: mitologiczny lubieżnik ★★★ TALAOS: mitologiczny książę, syn Biasa, króla Argos ★★★★★ TANTAL .Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego..

Tezeusz jest największym bohaterem ateńskim.

Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Napisz opowiadanie (może być z dialogiem), którego bohaterami będą postaci znane ci z mitologii.. Proszę o szybką odpowiedź !. O wydarzeniach może także opowiadać jeden z bohaterów (w pierwszej osobie, jego wiedza jest wtedy ograniczona, nie wie wszystkiego, nie zna uczuć i myśli innych bohaterów).Plik napisz opowiadanie fantastyczne o spotkaniu z niezwyklym bohaterem.pdf na koncie użytkownika quikava04ster • Data dodania: 24 sty 2015Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem.. Najgłośniej krzyczeli chłopcy .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Zaczął się zastanawiać,Przydatność 55% Opowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem.. Był upalny czerwiec.. (Proszę o przesłanie prac do 01.04.2020r.. W swojej pracy wykaż specjalne zdolności wybranego bohatera.. Odwołaj się do treści utworu.. Jest podobne do streszczenia.. Wacusiu Wacusiu Jestem >>wybierz sobie imię, ja wybrałem Franka<< Franek.Napisz opowiadanie na temat ,,Moje spotkanie z mitologicznym bohaterem''.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.O tym, że jest bardzo dumny, że grupa z jego miasta, że odnaleźli i takie tam… Archeolog tylko kiwał głową..

Napisz opowiadanie o spotkaniu Małego Księcia z bohaterem innego utworu literackiego.

1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Drzewa ledwo dawały skrawki cienia.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: zyczenia na pozegnanie przelozonego•Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. • Mitologia - opracowanie ogólne (informacje ogólne definicja mitu toposy archetypy i motywy mitologiczne).. • Mit o Dedalu i Ikarze - streszczenie plan wydarzeń opracowanie .. Kordian jako bohater romantyczny.Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej.. Na ulicach panowała głęboka cisza.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. na adres mailowy: napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Szybko pomocy !. Wreszcie po półtorej godziny, gdy połowa ludzi zasypiała, burmistrz zakończył swoją niezwykle nudną mowę i dał archeologowi znak, że może tą skrzynkę otworzyć.Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.napisz spotkanie z bohaterem z "opowiesci z narnii' Odpowiedz..

Napisz opowiadanie o wymyślonym spotkaniu z wybranym bohaterem mitologicznym Potrzebne na teraz !!!!!

Jego ojciec Ajgeus (Egeusz) podbił Attykę, poślubił księżniczkę Trojzeny Ajtrę, po czym opuścił rodzinę, by wrócić do Aten.Chłopiec wychowywał się u matki w Trojzenie.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. •Wehikuł czasu .Uzupełnij tekst jednego z opowiadań napisanych we wcześniejszych ćwiczeniach dialogami i opisami postaci.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw Tadeusza, bohatera Twojego opowiadania, zgodnie z treścią obowiązkowej lektury,Mit o Tezeuszu - streszczenie, Mitologia - opracowanie.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 17.10.2016 (16:27) - przydatność: 43% - głosów: 47Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Widok zza okna mimo wszystko wydawał mi się przyjemny.Napisz opowiadanie na temat niezwykłego spotkania z wybranym bohaterem mitologicznym.. Zawiera zdarzenia w porządku chronologicznym, te same motywy bohaterów i imiona.. Scrooge wraz z Duchem Przyszłych Wigilii odwiedza Twój dom.Napisz opowiadanie o tym spotkaniu.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Opowiadanie odtwórcze na podstawie lektury, filmu itp. Odtworzenie przebiegu zdarzeń.. Ale temat opowiadania może być .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt