Uzupełnij każdą lukę przekształcając wyraz podany w nawiasach

Pobierz

Uzupełnij każdą lukę przekształcając wyraz podany w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdanie.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie …3 Uzupełnij zdania właściwą formą wyrazów podanych ch w nawiasach, nie zmieniając ich kolejności.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna …Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i …Uzupełnij każdą lukę, przekształcając wyraz podany w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdanie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna …Uzupełnij każdą lukę, przekształcając wyraz podany w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdanie.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie …Uzupełnij podane zdania właściwymi przyimkami i zapisz słowa lub związki wyrazowe w nawiasach we właściwej formie.. _____ ( …Matura z języka angielskiego 2010 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 1 Zadanie 1.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). jednym wyrazem …Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość..

Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.)

Uzupełnij każdą lukę przekształcając wyraz podany w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdanie.. Uzupełnij każdą lukę przekształcając wyraz podany w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdanie.. (2,5 pkt) Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem …Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.5.). jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie …Matura z języka angielskiego 2013 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 1 Zadanie 1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna …Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna … Uzupełnij każdą lukę przekształcając wyraz podany w nawiasach tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdani - Pytania i odpowiedzi - Język angielski.III.. Wymagana jest …Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Wymagana jest …Przeczytaj tekst.. Unter der Luftverschmutzung _____ (leiden …Matura z języka angielskiego 2011.. Język NIEMIECKI rozszerzony dla TECHNIKUM [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] - w tym materiale znajdziecie zarówno ODPOWIEDZI, jak i rozwiązania zadań i arku Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.).

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.)

Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna …Uzupełnij każdą lukę przekształcając wyraz podany w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdanie.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekkst.Uzupełnij każdą lukę, przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójnyi logiczny tekst.. Wir müssen …Wpisz w każdą lukę właściwy czasownik w odpowiedniej formie.. W …Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność …Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Wpisz w każdą lukę właściwy wyraz.Uzupełnij każdą lukę w tekście jednym z czterech podanych w nawiasie wyrazów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt