Hobbit sprawdzian z lektury

Pobierz

Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Dzi´ki mocy tej broni Gandalf pokonał Wielkiego Goblina.. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Tolkiena.. Olsztyn.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Zobacz profil.. Edit Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Najparadniejsze pokoje znajdowały się z lewej strony, (patrząc od wejścia), ponieważ tylko te miały okna, głęboko osadzone, okrągłe okna z wi-Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_SYZYFOWE_PRACE.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga ..

"Hobbit" - test ze znajomości lektury DRAFT.

Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Tolkiena.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Napisz do nas.. - miecz Glamdring - prastary miecz elfów, nazywany "Młotem na wroga".. Test składa się z 12 pytań.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.deroby (hobbit miał kilka pokoi przeznaczonych wyłącznie na ubrania), kuchnie, jadalnie — wszystko mieściło się na tym samym piętrze, a nawet wzdłuż tego sa-mego korytarza.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Morąg.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Sprawdzian z gramatyki dla kl. IV.Język polski, Sprawdziany i testy Test czytania ze zrozumieniem dla kl. Test czytania ze zrozumieniem dla uczniów klasy czwartej Uważnie przeczytaj tekst, a następnie .Sprawdzian z lektury J. R. R. Tolkiena pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" 1.. 2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?.

Edit "Hobbit" - test ze znajomości lektury DRAFT.

prosze , pomóżcie, jestem wielka fanka władcy pierscieni i hobbita, i bardzo mi zalezy na dobrej ocenie z tej lektury.Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016.. Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!Test jest króciutki i prosty.. Wypisz postacie występujące w utworze, podziel je na pozytywne i negatywne: (0-4) Postacie pozytywne Postacie negatywne 3.wojny z goblinami.. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. "Hobbit" - test ze znajomości lektury DRAFT.. Posiadaczem miecza stał si´ Thorin.. Justyna Pajdak.. Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellen..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Czy nadajesz się na MORSA?. Lektury 5 lat temu.. Napisz notę biograficzną J. R. R. Tolkiena (0-4).. Skomentuj.. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemKsiążka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. O Autorze taylor_123.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.J.R.R.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Konkurs ortograficzny dla klas V-VI - test.. 0.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkien).. Czytaliście tą książke jako lekture ?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Najnowsze quizy.. 2014-12-01 20:00:56Plik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?.

Jakie mieliście pytania na kartkówce,czy sprawdzianie ?

Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. Udostępnij.. Notatki z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem"Plan odcinka:- o co chodzi w Hobbicie;- 15 najważniejszych pytań, na które musicie znać odpowiedź"Hobbit, czyli tam i z powrotem" w pdf: .Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Nazywany przez elfy "Pogromcà Goblinów", zaÊ przez gobliny - "Siekaczem".. Część 1.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.. Milionerzy: Among Us!. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt