Europa i ameryka po i wojnie światowej test

Pobierz

Odpowiedź: Europa.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Zaznacz poprawną …OSTATECZNE DECYZJE W SPRAWIE POLSKIEJ Ostatecznie dostaliśmy Wielkopolskę i Pomorze Gdańskie bez Gdańska, który pozostał wolnym miastem pod kontrolą międzynarodową …Test System wersalski.. wg Wierzynek1364Test: Świat po I wojnie światowej Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w …Świat po I wojnie światowej - powtórka, streszczenie z Poznać przeszłość.. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować …Preview this quiz on Quizizz.. Rozkład systemu wersalskiego w Europie.Obszar ziemi uprawnej danego państwa ma znaczenie …wg As24.. I wojna światowa zakończyła się podpisaniem zawieszenia broni w Compiègne pod Paryżem: 3 …Europa i Ameryka po I wojnie światowej 1.. Powszechna demokratyzacja, kobiety zyskują powoli prawa …Klasa 7 Historia.. po 1 wojnie światowej zrodził się konflikt zbrojny w latach i toczył się w Europie.Uksztaktowal się nowy …Europa po I wojnie światowej - wojna i po wojnie - Zmiany terytorialne po I wojnie - Świat po I wojnie światowej - Świat po I wojnie …Liczba wyników dla zapytania 'historia polska po i wojnie swiatowej': 10000+ Historia - Polska po II wojnie światowej - test Test.. A. utrata armii B. utrata 13% …NiemcyEuropa i Ameryka po I wojnie swiatowej Schemat drzewa decyzyjnego - plik pdf Schemat Sytuacja gospodarcza Europy po zakonczeniu I wojny swiatowej - plik …Odpowiedz przez Guest..

Europa i Ameryka po I wojnie światowej DRAFT.

A. konieczność zapłaty …Polska, Europa, świat po I wojnie światowej (lekcja powtórzeniowa) RNbyGiWlvJzLr 1 Delegacja niemiecka na konferencji w Paryżu Delegacja niemiecka na konferencji …odpowiedział (a) 18.05.2011 o 23:28.. (3 punkty) Zaznacz postanowienia traktatu wersalskiego wobec Niemiec.. Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie.. (3 punkty) Zaznacz postanowienia traktatu wersalskiego wobec Niemiec.. Zaznacz postanowienia traktatu wersalskiego wobec Niemiec.. Podsumowanie lekcji: ćw.. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym …Test: Świat po I wojnie światowej.. Pytanie 1 /30.. Europa i Ameryka po I wojnie światowej Polecenie 1.. Stany Zjednoczone nie brały udziału w I Wojnie Światowej.. wg 175czwartae.. Europa po I Wojnie Światowej Test Charakterystyka polityki państw totalitarnych Test Kultura, nauka i sztuka okresu międzywojennego …Ćwiczenia z tekstami źródłowymi - plik pdf Ćwiczenia powtórzeniowe - plik pdf .. Świat po I wojnie światowej.. W 1918 roku.. Kultura polska przełomu XIX i XX wieku Połącz w pary..

Europa i Ameryka po I wojnie światowej Polecenie 1.

Brakuje odpowiedzi.. Przerwij test.. Dołącz do społeczności, aby dodawać nowe śmieszne treści.Rozwiąż test: 6.. Załóż konto.. Traktat wersalski Stosunek Wielkiej Trójki do pokonanych Niemiec - Francja: osłabienie - Anglia: brak osłabienia - USA: …W 1917 roku.. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w …Rozdział 20.. II RP- formowanie państwa (podręcznik GWO) Teleturniej.. Film Zmiany terytorialne w Europie po I wojnie światowej - plik wideo …europa i ameryka po i wojnie Światowej opublikowane: 30 sie 2017, 11:58 przez Iwona Drzymała [ zaktualizowane 19 kwi 2020, 05:23 ]ZOBACZ MEM: Ameryka i Europa po każdej wojnie światowej.. Daleki Wschód po II wojnie światowej i rozpad systemu kolonialnego Koło fortuny.. Traktat wersalski - z 28 czerwca 1919 r.; Niemcy musiały oddać Francji Alzację … A. utrata armii B.test > Świat po I wojnie światowej.. Sytuacja międzynarodowa w latach .. Które z państw powstało po zakończeniu I wojny św?. Europa i Ameryka …Europa i Ameryka po I wojnie - Europa po I wojnie światowej - wojna i po wojnie - Świat po I wojnie - Świat po I wojnie światowej - Świat …Test zawiera 20 pytań.. Przewiń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt