Narysuj wskazówki na zegarach według wzoru

Pobierz

Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o narysuj wskazówki zegara zgodnie z podaną godzinąniemiecki akinomka34 akinomka34 16.12.2019Narysuj wskazówki na zegarach.. Połącz ze sobą takie same nutki.. Narysuj wskazówki tak, żeby zegary wskazywały podane godziny.. Wydrukuj arkusze i zapisz czas pokazany na zegarach.Narysuj duże koło.. Pobieranie pliku.. Wstaw znaki < lub > - karty matematyczne zad.9 s.23 EDUKACJA PLASTYCZNA: 1.. Jedynym sposobem, w jaki próbowaliśmy go uwięzić, są zegary i ich wskazówki.Dorysuj wskazówki.. Krok 3.. Zapisz je na dwa sposoby.. Oglądasz stare wydanie książki.. Wydrukuj bezpłatną kolorowankę!. W dolnej połowie dużego koła narysuj mniejszy okrąg.. Wśród tysięcy zabaw edukacyjnych i kolorowanek Miasta Dzieci znajdziecie także mnóstwo innych ciekawych obrazków.. 2.Kryteria oceny Testu Rysowania Zegara według Sunderlanda i wsp.. Była 10 minut przed umówioną godziną.72 tatuaży z zegarami - znaczenia i wzory.. Narysuj wskazówki na zegarach .Skorzystaj z tych arkuszy matematycznych, aby pomóc dzieciom nauczyć się odmierzać pół godziny.. 13.00 20.00 23.00 2 godziny wcześniej 3 godziny późniejKolejne zegary wskazują godziny według pewnej reguły.. Krok 2.. Narysuj prostą pionową linię od dolnej końcówki "A" i połącz końcówkę tej linii z górną linią "A", tworząc krzywą.Narysuj tabelę według wzoru i zastąp ?.

2.Dorysuj wskazówki na zegarach.

1 MINUTA = 60 SEKUND.. ]Narysuj jak według ciebie wygląda krasnal Syzyfek.. Zapisz, którq godzinç pokazujQ zegary.. Bardziej szczegółowoNarysuj plakat zachęcający do oszczędzania wody.. Napisz godzinę pod każdym zegarem.. 2 Zadanie.. Wykonaj portret Marzanny z wykorzystaniem naklejek - karty pracy zad.4 s.34 EDUKACJA INFORMARYCZNA: 1.. Zadanie 1 Odczytaj i zapisz godziny z zegarów (zwróć uwagę na kolor strzałek - godziny i minuty).. Narysuj krzywą, która będzie konturem hełmu.. Zaznacz tę godzinę na tarczy16 Twoje imię i nazwisko, klasa 1.. Dorysuj wskazówki na zegarach analogowych, tak aby wskazywały o godzinę później niż na zegarach cyfrowych.. Narysuj wzory na parasolkach zgodnie z treścią wiersza pt. "Sześć parasoli".. za 1 s będzie : :13:07:59.. Narysuj wskazówki na zegarach według wzoru - karty matematyczne zad.8 s.23 2.. Średnia: 4.89.. 12.30 wpół do pierwszej 12.05 1.20 8.25 3.101.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. odpowiednimi liczbami.. Śmiech Zegary.. Na podstawie podanego wzoru, uczeń czyta opisy i odpowiednio uzupełnia zegary.TROCHĘ SPOSTRZEGAWCZOŚCI- pokoloruj tulipany według wzoru, jeśli nie możesz tego wydrukować, pamiętaj,że dasz radę odrysować kwiaty w zeszycie.. Zapisz, którą godzinę wskazują zegary..

Narysuj wskazówki na zegarach na podstawie zadania.

: wyraźne błędy w położeniu wskazówek1.. Zapisz je.. Narysuj wskazówki w zegarach tak, by wskazywały godzinę z ramki.. Dla ciała zrób proste pudełko, a następnie utwórz łukowatą linię nad nim, która będzie głową.. Dorysuj wskazówki na zegarach tak, žeby pokazywaly podane godziny.. Jeżeli nasza godzina to 11:45, oznacza to, że m = 45, g = 11.. Krótka wskazówka pokazuje godziny, długa wskazówka minuty.ZADANIA DLA CHĘTNYCH - KLASA 2 .. Dorysuj wskazówki na zegarach analogowych, tak aby wskazywały o godzinę później niż na zegarach cyfrowych.. Ostrożnie narysuj skrzydła podwójną linią na załamaniu.. Pokoloruj ten zegar.. Zegary -obliczenia zegarowe.. Narysuj kątową literę "A" po prawej stronie rysunku.. Oblicz i zapisz, ile godzin uplynçlo.. Zadanie polega na znajdowaniu zależności między kolejnymi wskazaniami zegara.. 10 [50] '10 Ocena / komentarz: od 2.00 do 4.00 - od 3.00 do 7.00 - od 8.00 do 11.00 - od 12.00 do 3.00 - Czas 8.Znajdź tę zasadę i dorysuj wskazówki na kolejnych zegarach.. Zadanie 3 Oblicz godziny i zapisz odpowiedź.. Mysz jest pokazana pod kątem, więc prawe skrzydło jest nieco dłuższe niż lewe.. : wskazówki na właściwych pozycjach, np. wskazówka godzinowa zbliża się do godziny 3 - 9 pkt.. Uzupełnij.. 1 Zadanie.. Narysuj szczegóły głowy (podstawa jest oznaczona myślnikiem)..

Zadanie 2 Narysuj wskazówki na zegarach.

Aby zarysować ciało, głowę i skrzydła.. Zapraszamy wszystkie dzieci!. 3 Na głowie wykonaj dwa kółka dla oczu.. 1 Narysuj głowę i ciało.. Odczytaj godziny, które pokazują zegary, i zapisz je według wzoru.. Mama Czarka umówiła się do fryzjera na godzinę 16:00.. Napisz, co jest twoim marzeniem.. Odczytaj godziny na zegarach.. : rysowanie całego zegara jest zasadniczo poprawne - 10 pkt.. Pamiętaj!. Załóż w komputerze folder, w którym będziesz zapisywać wykonane prace.. Który zegar pokazuje godzinę wpół do jedenastej?. Plik karty w formacie pdf do pobrania: Kliknij na link karta210.pdf lub na kartę obok.. Zapisz godziny na zegarach na podstawie informacji podanych przy strzałkach.. 10-6 pkt.. ZADANIE MATEMATYCZNE-narysuj wskazówki na zegarach, jeśli nie możesz tego wydrukować spróbuj a jeśli się nie powiedzie poproś kogoś, aby pomógł Ci odrysować zegary.1.. Niewiele rzeczy fascynuje ludzi tak bardzo jak czas i wszystko, co z nim związane: przejście przez życie, śmierć, zapomniane chwile, wspomnienia, dzieciństwo, starość.. UWAGA!. Podstawiając te wielkości do wzoru i po wykonaniu obliczeń otrzymujemy:Jak narysować nietoperza etapami.. 4 Dodaj szczegóły do robota.Wykorzystajmy więc poznany wzór w praktyce i obliczmy, jaki kąt utworzą wskazówki o godzinie 11:45..

Narysuj wskazówki na bocznych zegarach zgodnie z opisem.

3 Narysuj kwiatek: Narysuj według wzoru strzałki ( , , , ) pod obrazkami, zgodnie z położeniem zabawek.. 2 czerwca 2018. bardzo mi sie przydalo.1.. Aby wykonać kończyny robota, przeprowadź zakrzywione prostokąty przymocowane do ciała.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.. Nauka posługiwania się zegarkiem oraz abstrakcyjnego myślenia.. Znajdź tę zasadę i dorysuj wskazówki na kolejnych zegarach.Dorysuj wskazówki.. 10 W muzycznym świecie Narysuj nutkę w lewym górnym rogu.. Jaś wyszedł na dwór o godzinie 16.00. godzina godzina godzina 7.00 10.00 6.00 2.. Odczytaj z pierwszego zegara, o której godzinie Jaś wychodzi we wtorek do szkoły.. he, he, he tik-tak drrr, drrr ku-ku, ku-ku bim-bam cyk, cyk hu, hu, hu ha, ha, ha ho .Metoda 1 Prosty robot.. Dorysuj wskazówki na każdym zegarze tak, aby wskazywały godzinę podaną na tabliczce.. : drobne pomyłki w położeniu wskazówek - 8 pkt.. Zegary - pełne godziny.. 2 Narysuj ręce i nogi.. Wariant 2 - Na podstawie podanego wzoru, uczeń czyta opisy i odpowiednio uzupełnia zegary.1.. Narysuj wskazówki na zegarach tak, aby wskazywały odpowiednią godzinę.. Powiązane quizyO której godzinie dojechali na miejsce?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt