Opisz krajobraz który widzisz że swojego okna

Pobierz

Mój dom znajduje się na niewielkim osiedlu w pobliżu centrum miasta, które to miejsce łączy w sobie wiele zalet: bardzo .Ze swojego okna, gdy patrzę w dół, widzę z góry mój duży ogródek, na którym biega piesek.. Question from @monika14132 - Gimnazjum - PolskiLawenda to jedna z najpiękniejszych wizytówek Prowansji.. Opis musi zawierać ⇔akapity.→ Pytanko za 43 pkt.. Na pierwszym planie widzę wysokie drzewa z bujnymi koronami i białą korą.. Opisz krótko skutki jednej zmiany, która zeszła w okolicach twojej szkoły lub domu na przestrzeni 5 lat.Opis krajobrazu Widok jaki chcę opisać, to przepiękny krajobraz wiejski.. (zadanie wykonaj ustnie).. Piękny jest to widok wiosną .Widok z mojego okna.. Zapoznaj się z nazewnictwem kolorów: 8.. Gdy spojrzę przed siebie, na pierwszym planie widzę chodniczek, po którym biegają rozkrzyczane dzieci, dalej trawniki, drzewka.Opisze krajobraz który widzę z okna:) prosze o pomoc:) Dodaje że mieszkam na wsi:D daje naj:) ze strone to wypracowanie tak na strone:) z góry dziekuje:).. Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: opisz krajobraz, który widzisz z okna swojego pokojuKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz krajobraz ktory widzisz przez okno swojego pokoju musi byc na 1 i pol stronyOpisz krajobraz,który widzisz ze swojego okna (MOZNA ZMYSLAC) Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!.

Lubię widok ze swojego okna.

jest przepiękny las.. mam nadzieję że .. większy nawet niż letnim popołudniem.. Spójrz za okno.. I odpowiedział: - Siebie.. 14 Indywidualne.Przydatność 50% Wyobraź sobie, że wznosisz się na skrzydłach.. 2013-01-11 16:12:37Opis widoku z okna - Opis krajobrazu z okna.. Odpowiedz.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. w nocy wszystko lśni i się mieni niczym brokat.. Naprzeciwko niej leży .Zadanie: opisz widok z okna swojego domu mieszkania by Rozwiązanie:za mojego okna wygląda promieniste słońce na wprost niego znajdują się ogromne drzewa, na których już spadły listki widać także ogródek, na którym zostały jeszcze uschnięte kwiaty, i zielonkawa trawa znajduje się tu duża mahoniowa huśtawka, lubię się na niej huśtać gdy popatrze w bok okna widzę duży plac .Opisz krajobraz zimowy.. jasność śniegu styka się z odchłaniom nocy i .opisz widok ze swojego okna .. Między polami płynie rzeczka, nad którą rozłożony jest drewniany, mały mostek, łączący deptak.Opis krajobrazu.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Przydatność 65% Widok z mojego okna .. Krajobraz zimowy to połączenie bieli, skrzącego się śniegu i tajemniczego krajobrazu miasta.Opisz zimowy krajobraz, który : rozpościela się wokół Twojego domu LUB który widzisz z Twojego okna pokoju Co najmniej 1 strona A4 !.

Opisz swoje przeżycia, oraz to, co widzisz.

od Kstupnicki 02.11.2015Opisz krajobraz, który widzisz przez okno,np ( kuchenne, swojego pokoju, sali lekcyjnej).. Question from @LinteoFrutti72 - Gimnazjum - PolskiOpisz widok ze swojego okna- opis krajobrazu.. Opisz krajobraz ze zdjęcia A jeśli miałbym zapomnieć wystarczy że sięgnę do jednego z opasłych albumów ze zdjęciami żeby przypomnieć sobie te wszystkie cuda.. Nie akceptuję kopiowania !. Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opisz wiosenny ze swojego okna.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. OPIS KRAJOBRAZU 1.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. Z mojego punktu widzenia otacza mnie plac zabaw.Widać jak dzieci się ze sobą bawią.Za placem wyrasta piękna wiśnia, która wypuszcza już pierwsze wiosenne pąki.. Odpowiedź Guest.. Widok obejmuje drzewa i zwierzęta które często wpadają na jezdnię.. Zima to najpiękniejsza z pór roku.. Treść.. Filmy.. Niektórzy uważają, że widok z mojego okna nie jest interesujący, ale moim zdaniem, jak ktoś się skupi .Widok z mojego okna.. 10/188 Na osobnej kartce lub w zeszycie napisz recenzję - sprawozdanie z filmu, którego obejrzenie chcesz polecić lub odradzić swoim.Opisz krajobraz tak aby inni mogli go sobie wyobrazić bez oglądania zdjęcia..

2021-03-12 19:52:37; Masz widok ze swojego okna na szkołę?

opisz krajobraz, który widzisz z okna swojego pokoju.. Sobota, dzieci do szkoły nie idą tylko na plażę z rodzicami lub kolegami.. Mieszkam na wsi , jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. ( tylko ma byc smieszne ).. Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. 13 Zadanie.. ponieważ lubię patrzeć na krajobrazy takie jak ten : WIDOK PRZED OKNEM .. mój widok z okna to przepiękny las jest wyjątkowy można sie wpatrywac w .Oprócz: Opisz krajobraz wiosenny widziany zza okna.. Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owoców .. Odpowiedź Guest.. wszystko jest piękne choć pokryte sniegiem.. Polecenie 6 ,7 i 8 wykonaj ustnie.. Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owoców.. 3/190 Wyjaśnij, co oznaczają poniższe frazeologizmy związane z teatrem.. Na pierwszym planie, po prawej stronie, widzę budę dla psa z krzywym, czerwonym dachem.. Mieszkańcy okolic nadmorskich mają okazję podziwiać niezwykłe zjawisko, którym są sztormy.. Przed moim oknem roztacza się typowy dla polskiego osiedla krajobraz, składający się ze stojących w otoczeniu domów, zieleni miejskich trawników i małego parkingu.. Rosną one wzdłuż ścieżki.. Widok, jaki chcę opisać, to przepiękny krajobraz wiejski..

2011-05-30 20:56:48; Na co masz widok z okna swojego pokoju?

Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. poleca 67% 6218 głosów.. Natomiast gdy patrzę prosto widzę potężne drzewo, które w czasie burzy bardzo się chwieje, dając wrażenie, że spadnie na mój dom !HEJ narysuj krajobraz jaki widzisz z okna swojego pokoju napisz jaki typ krajobrazu jest charakterystyczny dla twojej okolicy POMORZECIE PLIS .. i sorki że to takie brzydkie ale rysowałam na szybko.. Patrząc na świat z I pietra pomarańczowo-białego budynku, widzę kilka kolorowych bloków, które "patrzą" na mnie tysiącem szklanych oczu, odbijających część krajobrazu, wiele zielonych drzew, plac zabaw na którym dużo wolnego czasu spędzają wesołe dzieci.Opisz zimowy krajobraz, który widzisz z okna.. Około 11 zdań poproszę :D DAJĘ DUŻO PUNKTÓW!. Między polami płynie rzeczka, nad którą rozłożony jest drewniany, mały mostek, łączący deptak.Opisz co widzisz za oknem swojego pokoju .. jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. Między polami płynie rzeczka, nad którą rozłożony jest drewniany, mały mostek, łączący deptak.Pod nimi widzę smakowite grzybki.. Tyle narodu zebrało się na świnoujskiej promenadzie.Opisz w 2 zdaniach ; Co widzisz ze swojego okna ?. mróz widać nawet przez okna.. Czuje wiatr, tak chłodny i miły w ten upalny, letni dzień.. 2015-08-23 18:26:54; Co widzisz dzisiaj ze swojego okna (opisz ze szczegółami)?. Dziękuję, pozdro .. Przeczytaj Rady dla opisujących krajobraz ze strony 260 oraz poniższe wskazówki do opisu krajobrazu i przykładowy opis.. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.Widok z mojego okna.. Za nią znajduje się działka, na której rozkwitają pąki białych i czerwonych róż.Na działce umieszczona jest pewna .Zimowy krajobraz różni się od miejsca, w którym znajdzie się osoba patrząca.. Ale nie wysyłajcie m… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Który widok z okna wolałbyś mieć ze swojego domu?. Za oknem mojego domu rozciąga się piękny, zimowy krajobraz, lekko przysłonięty przez szron pokrywający szybę.. Skorzystaj ze.. +0 pkt.. Na pierwszym planie widzę wysokie drzewa z bujnymi koronami i białą korą.. Question from @2580 - Gimnazjum - PolskiOpowiedz po kolei, co widzisz najbliżej, nieco dalej i całkiem w oddali.. Rosną one wzdłuż ścieżki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt