Napisz opowiadanie moje hobby

Pobierz

Na przykład dlatego że są nierozłacznymi przyjacielami człowieka lub też dlatego że posiadają swój jedyny w takim rodzaju charakter.. Jest to malarstwo.. 1) Bezpośredni zwrot do adresatów np. Każde zwierze dla mnie jest wyjątkowe miejsze czy większe, nie ma to dla mnie znaczenia.Moim hobby jest piłka nożna.. Rzecz którą lubie robić podczas nudy i nigdy mi się nie znudzi.. Mimo że wiele osób uważa moje hobby za coś dziwnego to nie obchodzi mnie ich zdanie.Jestem (imię) moje hobby to piłka nożna.Moje marzenie to zostanie piłkarzem choć są na to małe szanse.Z każdym treningiem idzie mi coraz lepiej i staram się rozwijać swoją pasje.Już od dziecka to było jedno z moich ulubionych zajęć i zawsze uważałem ten sport godnym poświęcenia.Gdy kiedyś nadarzy się okazja pojadę na jakiś mecz.Wzorem do tego sportu jest dla mnie (ulub.. Malarstwem interesowałam się już od najmłodszych lat.. Lubię też Biegać.. Lubię przesiadywać na komputerze szukając ciekawych informacji do szkoły, ale nie tylko, także o sporcie - ulubionych drużynach piłkarskich, zwierzętach, wydarzeniach ze świata z każdego dnia !Moim ulubionym hobby są zwierzęta.. Bardzo lubię je z wielu względów.. To sprawiało mi niesamowitą radość.Lubiłem oglądać w telewizji mecze,co budziło we mnie napięte emocje.Każdy powinien mieć swoje hobby.Ja swoje także znalazłam..

- Jaki ma Pani/Pan hobby?

Moja ciocia była znakomitą malarką.. I started with games, and then I surf in Internet.Napisze Przemówienie o swoim Hobby .. Zwiedzała świat, a zamiast zdjęć, malowała krajobrazy lub szczególne miejsca jakie zobaczyła.Moje Hobby Moim ulubionym hobby jest piłka nożna.. Lubię grać w piłkę, ponieważ.. (piszesz powody).. Czasami strzelam dla ćwiczeń, czasami dla zabawy.. Gdy byłem mały zawsze w wolnym czasie wychodziłem z kolegami na boisko i graliśmy mecze.. 2) Pytania retoryczne 3) Powtórzenia 4) Przemówienia wygłaszamy głośno o wyraźnie, modulujemy głos.. - Oprócz gotowania interesuję się muzyką.. Moje ulubione zajęcie to harcerstwo.Na wyprawach można poznać bardzo ciekawe osoby,które mogą okazać się naszymi przyjaciółmi.Kolejną dobrą stroną harcerstwa są śpiewy.Na obozach poznałam bardzo dużo nowych piosenek.Można przeżyć też niesamowite przygody,które pamięta się na całe życie.Ja również taką przeżyłam(i tu ją opisz) Myślę,że moje hobby jest bardzo interesujące i nie zamienię go na .Moim hobby jest strzelectwo sportowe.. Moja ciocia była znakomitą malarką.. Jako chłopak interesuję się tym od dziecka.. znaczy nie wiem jak zacząć zbytnio ;/ Robienie Selfe 40 PuktówNapisz opowiadanie o swoim hobby.Ma być długie ok. 1,5 strony w zeszycie.. [ Yś habe cwaj Hobys: Tancen und Kochen.Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Napisz krótke opowiadanie o sobie - jakie masz hobby gdzie mieszkasz jak sie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: asiek12317 20.10.2010 (17:47) opisz siebie i swoje hobby gluwnie hobby moje imie damian 14 ..

- Moim hobby jest gotowanie.

Lubię to robić gdyż interesują się militariami i sprawia mi przyjemność.. Internet według mnie jest to jedyne i najlepsze źródło informacji, jakie istnieje na świecie.. Jest to malarstwo.. Jest to sport, który każdy zna i wie na czym polega.. Niektórzy mówią ze to tylko latanie za piłką jak pies za patykiem.. Malarstwem interesowałam się już od najmłodszych lat.. piłkarz).NAPISZ OPOWAIDANIE DOT.. Zwiedzała świat, a zamiast zdjęć, malowała krajobrazy lub szczególne miejsca jakie zobaczyła.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz opowiadanie na temat "Moje hobby" pomoże ktoś ?. Często strzelam sam lub ze znajomymi.. Koleżanki i Koledzy.. "Moje hobby" Każdy na świecie ma jakieś hobby, czy specjalny talent, choć nie każdy umie go odkryć.. Chodziłam na zawody z biegania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt