Wiersz na pożegnanie księdza z parafii

Pobierz

Dla mieszkańców parafii Stawiski był to dzień pełen wzruszeń, jakich …Pożegnanie ks. Możemy bez wahania odnieść do niego słowa o …Witam wszystkich.. Drogiemu Księdzu Wikaremu Pawłowi Pietryce - za 3-letnią pracę duszpasterską w naszej parafii - pragniemy dzisiaj z …W dniu 1.07.2015 r. decyzją Ks. Za to, że byłeś dobry, za pracę gorliwą w …Spis tematów‧Nowy tematGdy księdzu będzie smutno Gdy księdzu będzie źle niech ksiądz pomyśli o dawnej parafii i uśmiechnie się.. Parafianie tłumnie przybyli do …Pożegnanie Księdza Stanisława.. gdzie …Była ostatnią wspólną niedzielą, podczas której na Mszach świętych Parafianie dziękowali swojemu Proboszczowi Księdzu Krzysztofowi za 22 miesiące pobytu w naszej …Z okazji imienin pragnę życzyć Księdzu Dużo łask Bożych.. W dniu 18 sierpnia, podczas Mszy Św. O godz.18.30 pożegnaliśmy ks. Roberta,który od sierpnia 2012 roku jako …Uroczyste Pożegnanie Księdza Proboszcza Jana Bednarczyka.. Miałem z tym księdzem dosyć bliskie … wtedy powrócą wspomnienia z ładnych paru lat.. Z modlitewną pamięcią życzymy Mu całym sercem …Pożegnanie odchodzącego na emeryturę Księdza Proboszcza Opublikowane przez raafik w dniu 10 sierpnia 2008 10 sierpnia 2008 W dniu dzisiejszym na uroczystej mszy …Pożegnanie Księdza wikariusza -Roberta Ratkowskiego.. Proboszcza W dniu 19 sierpnia 2018 roku w niedzielę na Mszy Świętej pożegnaliśmy ks. proboszcza, prałata Krzysztofa Ryszkę, który odchodzi na …Pożegnanie księdza..

A głęboka wiara …Pożegnanie wiejskiej parafii .

Pożegnać wikariatkę na niewielkim piętrze .. bo ksiądz płacząc sam siebie jak grzechu się wstydzi .. spośród wotów świecące jak …Pożegnanie Smutna nas chwila z Tobą jednoczy, Czcigodny nasz dobry Kapłanie.. Pożegnanie księdza Czcigodny księże.. lat kilka byłeś tu z nami, dlatego kiedy odchodzisz, żegnamy ciebie ze łzami.. Przedstawiamy pomysł na prezent z okazji jubileuszu święceń kapłańskich, na …Świętej pamięci Ksiądz Porucznik Antoni Humeniuk, umarł przedwcześnie, patrząc po ludzku zdecydowanie za wcześnie.. Będziemy pamiętać Księdza słowa, które były do nas kierowane …Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Jaki cytat, wiersz, życzenia dla księdza, który odchodzi z parafii ?Poniżej zamieszczamy przykładowe podziękowania za posługę w parafii.. Takich dni jak 15 sierpnia 2010 roku nie przeżywa się często.. E-strona Sołectwa Rachowicewtorek, 25 sierpnia 201516:07. .. że każdy z nas mógł zwrócić się …Życzę, by przez całe swoje życie podążał Ksiądz z ufnością za Panem.. Żal serce ściska, łzą zachodzą oczy Ty nas opuszczasz, dziś Twe pożegnanie.. Niech pielęgnuje Ksiądz w sobie uśmiech, nie zatraca nigdy poczucia humoru..

Wniedzielę jest pożegnanie.

Mam małe pytanko, nie wiem co kupić dla odchodzącego z parafii księdza.. Andrzej został posłany do Parafii Bożego Miłosierdzia w Sosnowcu.. 25 czerwca stał się dla Naszej Parafii wielkim świętem…niestety smutnym.. Na naszej stronie znajdziesz zarówno życzenia na dzień kapłaństwa, który jest w Wielki Czwartek, dla biskupa, dla …Dekretem Księdza Arcybiskupa ksiądz Jarosław został mianowany od dnia 1 lipca 2018 r. proboszczem w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jabłonnej.. Na …Bardzo chcielibyśmy przekazać podziękowania za stworzenie takiego sympatycznego klimatu w parafii podczas każdej Mszy św. u Księdza, szczególnie tych na godz.Pożegnanie Księdza Proboszcza Andrzeja.. W dniu 25.08.2015 ks. mgr Krzysztof Dulęba kończy na mocy …Pożegnanie Księdza Wikarego Pawła Pietryki.. Abp Stanisława Budzika , Ks. Kanonik Waldemar Żyszkiewicz, nasz dotychczasowy Proboszcz, przeszedł do posługi kapłańskiej w parafii …W dniu 1 - lipca 2012 roku cała parafia licznie zgromadzona na Mszy Świętej o godz. 7:00 rano bardzo serdecznie i ciepło przywitąła nowego ksciędza proboszcza …Zanim wyrazimy wdzięczność naszemu Księdzu Proboszczowi, pragniemy na ręce Ekscelencji podziękować za to, że parafia Stawiski mogła doświadczać przez 20 lat łask …Na zakończenie Ksiądz Stanisław Słowiński podziękował wszystkim za czas posługi w naszej parafii, wymieniając poszczególne grupy parafialne i tych, którzy …Wyrazem uznania dla pracy naszych Księży byli nie tylko licznie zgromadzeni wierni, ale także goście z innych parafii, pragnący uczestniczyć w Mszy Świętej …Nic łatwiejszego!.

Jaki prezent dla księdza odchodzącego z parafii?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt