Test z lektury ania z zielonego wzgórza klasa 6

Pobierz

Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Literatura Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Literatura Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. Inne testy z kategorii.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyTen test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone Wzgórze?. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Skomentuj.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Spróbuj też!. a) o pierścionku, b) o sukience z bufiastymi rękawami, c) o psie.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Czy nadajesz się na MORSA?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. a) czerwony, b) zielony, c) fioletowy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Milionerzy: Among Us!. test dodany 11 lat temu przez karolina1708.. a) bo była dziewczynką, b) bo miała rude włosy, c) bo była chuda.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. 6) O czym marzyła Ania?. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórzaTest ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Część VIII popularność: 323 dodał: bodzia .Lektury uzupełniające w klasie 6 w roku szkolnym 2020/2021: Aleksander Dumas - Trzej muszkieterowie Joseph Rudyard Kipling - Księga dżungli Marcin Kozioł - Skrzynia Władcy Piorunów Stanisław Lem - Cyberiada (fragmenty) Kornel Makuszyński - wybrana powieść Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego WzgórzaPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Film oparty na klasycznej powieści L.M..

(imiona i nazwisko) ...Test Ania z zielonego wzgórza !

ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec, Miłego rozwiązywania!. Matematyka.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281785.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Ania w wieku trzech miesięcy została sierotą.. Kamienie na szaniec popularność: 165 dodał: BigBoss40: Synonimy w języku polskim.. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie .Test zawiera 24 pytań.. Sprawdź .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - test 3 "Kapelusz za 100 tysięcy" - test 1Test z Lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Poziom Trudny.. Ania z Zielonego Wzgórza.. 5) Na jaki kolor Ania przefarbowała włosy?. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.Ania z Zielonego Wzgórza Lektura dla klasy V Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki..

Rozwiąż test!Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieAnia Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery pt. " Ania z Zielonego Wzgórza".. Test: Urodą (lub Jutrzenką) Ania Shirley nazwała kwiat: a) piwonii .. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaAnia z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 c) 1901 d) 1882Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. Udostępnij..

Rozwiąż test!klasa 6 Lektury uzupełniające "Ania z Zielonego Wzgórza" - test 1.

ze wzrokiem .. Trafiała do różnych ludzi.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Filmy.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Jej rodzice, Walter i Betty, byli nauczycielami.. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Jaka jest geneza utworu?. Urodziła się w Bolinbroke w Nowej Szkocji.. Optymista czy pesymista - czy .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. z kręgosłupem .. Zapraszamy!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.. Treść.. Traktowano ją jak przedmiot, który można zawsze oddać.Wydanie Ani z Zielonego Wzgórza kompletne bez skrótów i cięć w treści.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt