Test z lektury oto jest kasia

Pobierz

Oto jest Kasia Porządkowanie.. wg Bartosz152.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Ma okrągłą rumianą buzię, trochę nadąsaną minę, ciemne, szarobure oczy i zadarty nosek.. Oto jest Kasia Krzyżówka.. oto jest kasia Odkryj karty.. Powiązane z testem.. Przybycie do klasy nowej koleżanki - Antolki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. pytanie 1 z 15.Quiz Oto jest Kasia "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #"oto jest kasia" 4102 x, 2016-11-20 20:07:07.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa.. Oto jest Kasia Porządkowanie.. Jest schludnie ubrana, zawsze starannie uczesana, ale nie chce się uśmiechnąć na powitanie.. wg Bartosz152.. Kasia - charakterystyka postaci, "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników, którzy darzą ja ogromną sympatią.Kasia jest bardzo dobrą uczennicą, chwaloną i lubianą przez nauczycieli, ale .Ćwiczenia: OTO JEST KASIA.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. wg Maksymilianshoppl.. Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Oto jest Kasia" zdobytych na lekcji..

4.Test z lektury kl. III Oto jest Kasia.

Inne tryby testu.. -----Test znajomości lektury,,Dzieci z Bullerbyn " .Pobierz: opis postaci z lektury oto jest kasia.pdf.. Rozwiąż test.. Mikołajek - test znajomości lektury.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Pytania i odpowiedzi do lektury Oto jest Kasia ( 46) Pytania i odpowiedzi do lektury Oto jest Kasia (.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Kim był tata Antolki.Lista pytań z lektury Oto jest Kasia.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.oto jest Kasia.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Oto jest Kasia - skrócony plan wydarzeńTest ze znajomości lektury ,,Oto jest Kasia .. 8.Dlaczego Kasia dostała pierwszą dwójkę z polskiego.. Wymień jedną koleżankęi Kasi:Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Ten plan wydarzeń składa się z 27 elementów.. 9.Kasia okłamała dzieci, że była na przedstawieniu o .. 10.Co pani przyniosła do klasy i Kasia chciała mieć tam .Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika..

Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".

Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Oto jest Kasia, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Sprawdź się!. wg Bartosz152.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Piotrek.. Konflikt Kasi z Jurkiem i kłamliwe oskarżenia brata.. Wielki test z lektury "oto jest Kasia" .Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Klasa 1 Klasa 2.Autorem książki,, Oto jest Kasia" jest: a) Astrid Lindgren b) Mira Jaworczakowa c) Maria Kownacka 2.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00Rozpocznij test.. oto jest kasia Odkryj karty.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Oto jest Kasia Wisielec.Jak wygląda Kasia?. oto jest kasia Odkryj karty.. wg Weronika800w.. Szukaj.. Jarosław.. test spelling test.jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia".. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Oto jest Kasia, poziom trudnyTest z lektury "Oto jest Kasia' M. Jaworczakowej Przykro nam ale twoja przeglądarka nie obsługuje javascriptu, obsługa javascriptu jest konieczna do rozwiązywania naszych testów..

2.Plan wydarzeń do lektury Oto jest Kasia.

Koleżanki Kasi to: a) Małgosia, Ewka, Antolka b) Ewka, Madzia, Basia c) Antolka, Madzia, Ewka 3.. Jak ma na imię starszy brat Kasi?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Test zawiera 17 pytań.. Kiedy urodziła się Agnieszka Kasia czuła ( 2 odpowiedzi są poprawne) 7.. Antygona - test znajomości lektury.. mpawlowska21.. Przedstawienie postaci Kasi.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Played 0 .Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Klasa 2.Trudny test z lektury Oto jest Kasia, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Oto jest Kasia Porządkowanie.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jak nazywał się brat Kasi?. Dlaczego mama Kasi zniknęła na kilka dni?Test ze znajomości lektury -Oto jest Kasia-Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" ID: 223826 Language: Polish School subject: Edukacja wczesnoszkolna Grade/level: klasa 2 Age: 7-10 Main content: Czytanie ze zrozumieniem Other contents: Add to my workbooks (2) Download file pdfHej kochani - odpowiadajcie na pytaniaOto jest Kasia ocena, kodowanie.pdf..

Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.

Wojtek.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Lektura "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa, test.. wg Nataliabangtan.Oto jest Kasia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt