Napisz opowiadanie o spotkaniu ebenezera scrooge'a z bohaterem innego utworu literackiego

Pobierz

Pamiętaj o urozmaiceniu opowiadania np. dialogiem, wartką akcją, retrospekcją, punktem kulminacyjnym, opisem.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Jest jednocześnie jednym z bohaterów.. Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego .Napisz opowiadanie (może być z dialogiem), którego bohaterami będą postaci znane ci z mitologii.. Napisz opowiadanie o drodze życiowej bohatera Syzyfowych prac Stefana Żeromskiego Andrzeja Radka, który pozostał wierny wartościom przekazanym mu przez pana Paluszkiewicza.Głównym bohaterem jest Ebenezer Scrooge , człowiek zimny, zgorzkniały i samotny, który nie przejmuje się ludźmi, ma tylko jeden cel w życiu: gromadzenie pieniędzy.. Zaczął się zastanawiać, dlaczego inni ludzie podejrzliwie na niego .Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooga z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego bohater opowieści wigilijnej przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Jego jedyną rozrywką jest robienie interesów, podpisywanie papierów, chociaż kiedyś potrafił cieszyć się życiem: snuł marzenia, bawił się, po prostu cieszył .. !Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu..

Napisz opowiadanie o spotkaniu Małego Księcia z bohaterem innego utworu literackiego.

Plis to na jutro, Dam najZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Tekst zawiera informacje na jego temat., Narracja trzecioosobowa: Narrator nie uczestniczy w opisywanych wydarzeniach.. Ostatnio spotkałam się z zarzutem, że wyeksponowałam opis miasta podczas jednego rozdziału - a skoro piszę z perspektywy bohatera, który zna to miasto jak własną kieszeń, to czy faktycznie popełniłam bład?innego, wybranego przez siebie, utworu literackiego.. Przygląda się bohaterom, jakby stojąc z boku.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Ja prowadzę narrację trzecioosobową z punktu widzenia czterech bohaterów.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Osoba, która napisała książkę, to jej autor.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz obie postacie.. W wypożyczalni nie było nikogo.. Plotka wleci wróblem , a powraca wołem.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: napisz opowiadanie z dialogiem którego morałem będzie wybrane przysłowie o prawdzieNapisz opowiadanie na temat tego przysłowia ,, Prawda zawsze wyjdzie na jaw '' Proszę pomóżcie na piątek ( 06.06.2014 ).Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań..

Odwołaj się do lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.

Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. Będzie ono początkiem wspólnej przygody .. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Temat 1.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów Temat 4.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz obie postacie.. Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot.. Scrooge wraz z Duchem Przyszłych Wigilii odwiedza Twój dom.. , Narracja pierwszoosobowa: Narrator tekstu opowiada o wydarzeniach, w których uczestniczy..

(,,Tajemniczy ogród'') 2014-05-07 19:32:22Napisz opowiadanie o spotkaniu - zadanie wypowiedzi twórczej.

Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.- Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Napisz opowiadanie o dwudniowym pobycie tej postaci w So-plicowie, którego życie i zwyczaje gość poznaje w towarzystwie Tadeusza.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów "Zemsty" z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Chcę napisać o Fileasie Foggu "W 80 dni dookoła świata" - Dajcie tylko jakiś pomysł jak Ci bohaterowie się spotkali i jak to mniej więcej .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. 23.03.2020Charakterystyka bohatera (nauczyciela) z Klerykowa z książki Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: kami15_1835 30.3.2010 (17:10) napisz opowiadanie z dygresją na temat " to było niezwykłe Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: mmsia 31.3.2010 (17:28) Niezbyt długie opowiadanie Przedmiot: Język .Patrycja O 24 września 2019 godz. 17:35 / Odpowiedz..

Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.

Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz postacie literackie, które uczynisz bohaterami swojego opowiadania.. A więc o 1600 wyszłam z domu.. - wypracowanie o charakterze twórczym (opowiadanie) Wyobraź sobie, że tytułowy bohater książki Pan Tadeusz Adama Mickiewicza zaprosił do domu swojego stryja postać z innego utworu literackiego.. Napisz , co wiesz o danym bohaterze literackim:Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim i przemówienie na temat tego, że książki mogą być źródłem mądrości - takie tematy do napisania mieli we wtorek do wyboru uczniowie VIII .. "Czym chata bogata" lub "Gość w dom, Bóg w dom".. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę obowiązkową.. Niewinna podmiana Nawet Olimpijczycy pijący na co dzień ambrozję i nektar oraz oglądający świat z góry mają swoje problemy.Napisz do gazetki szkolnej artykuł, w którym wyjaśnisz czytelnikom, dlaczego znane utwory literackie inspirują twórców filmowych.. Podczas tego spotkania Mały Książę opowie o swej wizycie na Ziemi.. Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterem innego utworu literackiego Podczas;Nasz bohater zrobił jeszcze bardzo dużo dobrych uczynków dla innych ludzi, wspomógł finansowo przytułki i inne biedne rodziny.. Opowiadanie.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. A gdy był już bardzo starym człowiekiem, mógł odpocząć w domu ze swoim wiernym przyjacielem.. Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Napisz opowiadanie o tym, w jaki sposób doszło do metamorfozy Ebenezera Scrooge "a 2012-08-26 22:32:27 Wymień przyczyny i skutki przemiany Mary.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.13..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt