Test z lektury tajemniczy ogród klasa 4

Pobierz

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.tajemniczy ogród | sameQuizy.Temat IV: Relacje rodziców z dziećmi w lekturze "Tajemniczy ogród".. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zastanów się, czy Colina można nazwać hipochondrykiem?. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Quiz z lektury "Tajemniczy ogród".. a) był siostrzeńcem pana Cravena b) kochał zwierzęta i naturę c) był bratem Marthy 15.. Gdzie wychowywała się Mary?. A dzisiaj jestem szczesliwa, ze dzieki Pani pomocy, mojemu dziecku udalo sie ruszyc z miejsca.. A to dopiero pierwsza z.sprawdziany z lektury tajemniczy ogrod, sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5 chomikuj, sprawdzian lektury tajemniczy ogrod, Publikacja ta jest wydana w stolicy polski, w 1991 r. Jest to przyklad przekazywania.. To play this quiz, please finish editing it.Tajemniczy ogród - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Tajemniczego ogrodu.. Ile lat miał Dick?. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Tajemniczy ogród - Test.. mateusz_kucharski_mat_81950.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Najbardziej kompletny test z lektury Tajemniczy ogród jaki znajdziesz w sieci..

Tajemniczy dom i ogród.

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Tajemniczy ogródTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Serwis zamkniety.. Jest bardzo stary i ogromny, wyposażony w masywne starodawne meble.. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt.. Misselthwaite Manor to niezwykły dom.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Tajemniczy ogród".. "Tajemniczy ogród" - test 3 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1 "Alicja w Krainie Czarów" - test 2; Baśnie: "O wilku i siedmiu koźlątkach" Baśnie: "Stoliczku nakryj się" Baśnie: "Pani Zamieć" Baśnie: "Gęsiareczka"Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. Chciał się poskarżyć.klasa 5 Lektury uzupełniające "Tajemniczy ogród" - test 1.. Test z lektury "Dynastia Miziołków" .. Test z lektury "Kapelusz za 100 tysięcy" .. Test z lektury "Tajemniczy ogród" .Play this game to review Other..

Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Tajemniczy ogród - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Tajemniczy ogród.. Przygotowanie do sprawdzianu.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Rozwiąż quiz!. Sprawdź w SŁOWNIKU , co oznacza słowo hipochondryk.. Czy wmawiał sobie choroby, czy użalał się nad sobą?. Sprawd ź cofnij .Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. :krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto pokoi b) sto lat .Test z lektury Tajemniczy ogród.. 1.Kto napisał list do pana Cravena?. "Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!tajemniczy ogród.. Test "Tajemniczy Ogród" 5 Klasa Łatwy .Test z lektury Tajemniczy ogrod.. Rozwiąż test!Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" - Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Tajemniczy ogród test - Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Jadwiga Wlodarkiewiczowa.. Glownymi bohaterami sa: Maly Ksiaze, sprawozdawca - pilot, roza.To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 6.pdf na koncie użytkownika mizgieraleksander • Data dodania: 31 mar 2017Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł "Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym ..

klasa 4 język polski.

Dlaczego Colin siedział zamknięty w pokoju?Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. Co mogło powodować takie zachowanie chłopca?Kto pomógł Maty znaleźć furtkę i klucz do tajemniczego ogrodu?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.Tajemniczy ogród - Same Quizy, Czas Dzieci.Tajemniczy ogród.This quiz is incomplete!. Które zdanie nie dotyczy Dicka?. 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąKategoria: klasa 4 język polski.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Zawiera 16 pytań.. pytanie 1 z 10.. Kiedy Mary tam przyjechała, światło paliło się w niewielu oknach.. Bo też dom był w dużej części pusty.SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Mary nazwala swoj ogrod tajemniczym.Test ze znajomosci lektury "Tajemniczy Ogrod" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zawiera 11 pytań.. Rozdzial I. a) rudzik b) Dick c) ogrodnik Ben 12..

Jak ma na imię główna postać lektury?

Jak ma na imię główna postać lektury?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt