Pisownia wyrazów z h i ch wordwall

Pobierz

Klasa 1 Polski Ortografia.. str. 242/243 następnie wykonaj w zeszycie ćw.. de Edytapochlod1.. Udostępnij Udostępnij wg Marek7819.. wg Justyna312.. KO-zestawy 14, 15, 16 Krzyżówka.. Pisownia wyrazów z ó wymiennym na o lub e. Połącz w pary.. Edytuj elementy.. U źródeł wiedzy.. ó wymienne Potrivește.. ó wymienne Połącz w pary.. a) schody b) schronisko c) pielucha d) ropucha 3) Na końcu wyrazów z reguły piszemy: a) h b) ch 4) W .Liczba wyników dla zapytania 'pisownia wyrazow z ch i h': 10000+ wykreślanka ortograficzna z "h i ch" Znajdź słowo wg Anna1652Pisownia wyrazów z h i ch.. Zasady pisowni z ch Sortowanie według grup.. Klasa 1 Polski Ortografia.. Klasa 4 Polski.. wg Edytapochlod1.. CELE LEKCJI: Stosuję zasady pisowni wyrazów z "ch" i "h" w różnych zadaniach.. wg Justyna312.. wg Basiagol.Pisownia wyrazów z ch i h. ähnliche App erstellen.. pisownia wyrazów z ó, u, ch, h, rz, .. Zapoznaj się z plakatem dotyczącym pisowni ch - podr.. Zasady pisowni "H" i "CH" - połącz grupy wyrazów z odpowiednią regułą Połącz w pary.. wg Annawspierajaca.Wyrazy z ch i h Sortowanie według grup.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.. Zaczynamy!. ch i h ,zasady ortograficzne Koło fortuny.. 1) Ch piszemy wtedy, gdy wyrazach i formach pokrewnych jakiegoś słowa ch wymienia się na sz. a) Prawda b) Fałsz 2) Wskaż słowa, w których ch wymienia się na sz w wyrazach lub formach pokrewnych..

Pisownia wyrazów z "ch" i "h" Teleturniej.

wg Mal2gro.Pisownia wyrazów z "ch" i "h" - Gameshow quiz.. Poprzednia strona Ziemia jak ziarnko maku.Materiały do pracy zdalnej - j. polski - klasa IV - 11-15.05.. Osadź .. Klasa 4 Polski.. Wybierz szablon;Wyrazy z ch i h Sortare în funcție de grup.. PRACA SAMODZIELNA, obowiązkowa (plus/minus)Wpisz brakujące trudności ortograficznePogrupuj wyrazy zgodnie z ich pisownią.. Pisownia wyrazów z h i ch O rety!Pisownia wyrazów z ch i h Sortowanie według grup.. Teraz zapoznaj się z plakatem dotyczącym pisowni h - podr, str. 244/245 i wykonaj w zeszycie ćw.. Über diese App: .. "ch" lub "h" niewymienneprzypomnienie zasad ortograficznychWeronika Kacprzak prezentacja dla klasy V Pisownia wyrazów z ch i h Ch ZASADY PISOWNI 1 1 ZASADA gdy wymienia się na sz w innych formach tego wyrazu lub wyrazach pokrewnych np. np. cicho - cisza krucha - kruszy 2 ZASADA występuje po literze s np. np. pascha schody schabowy wschódZapraszam na darmowe ćwiczenia z ortografii po rejestracji na stronie: choruje, hiena harcuje, czyli o ch i h - Zintegrowana Platforma Edukacyjna.. Wymagane logowanie .Pisownia wyrazów z h i ch Sortowanie według grup.. wg Dorota420.. wg Dorota420.. Na początku, proszę, obejrzyj krótkie filmiki i przypomnij sobie zasady pisowni wyrazów z "ch" i "h".Klasa 1 Ortografia.. Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 rewalidacja Specjalne potrzeby edukacyjne..

Pisownia wyrazów z rz, ż, h i ch Przebij balon.

Pogrupuj wyrazy zgodnie z ich pisownią.. Zestaw 3 Połącz w pary.. Pisownia wyrazów z ch i h Sortowanie według grup.. wyrazy z ó Anagram.. WYBU-AĆ-RZAN-RUPKI .zasady pisowni wyrazów z "ch" i "h" w różnych zadaniach.. Polub.. Redaguję historyjkę z podanymi słowami.. Alege un șablon; Introdu conținutul;pisownia wyrazów z ó, u, ch, h, rz, .. Przepisz temat lekcji do zeszytu.. Wykonaj w zeszycie zad.9.s241 (czasowniki z ch i h) IV.. Wróć do informacji o e-podręczniku Wydrukuj Zapisz jako PDF Udostępnij materiał..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt