Test wiedzy z historii polski

Pobierz

Świat w latach 1918 .7.. Andegawenowie i Jagiellonowie Test z historii Polski,od panowania Ludwika Węgierskiego do Zygmunta Augusta.Początki państwa Polskiego, test z historii.. wczoraj 10:00.. Mama podpowiada na historii, matematykę odrabia babcia.Quiz wiedzy ogólnej z motywem żelaza - jak sobie poradzisz?. No to zaczynamy!. A może jesteś uczniem szkoły podstawowej lub liceum i także chciałbyś zweryfikować posiadaną przez Ciebie wiedze z danego okresu dziejów Polski.Historia Polski.. Sprawdź, czy poradziłbyś sobie z pytaniami z historii na maturze.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas z historii.. 9.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z testami diagnozującymi dla gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych do wszystkich przedmiotów (wraz z odpowiedziami).Testy są gotowe do wydruku i wykorzystania na lekcji jako wstępne rozpoznanie wiedzy i umiejętności uczniów na początku danego etapu edukacyjnego.Testy z historii dla liceum i technikum - Materiały do nauki historii i wiedzy o społeczeństwie.. Zaznacz poprawna odpowiedz, aby.. Komedia romantyczna Sfrustrowany pracą reporter lokalnej stacji telewizyjnej w Buffalo wypowiada wojnę samemu Stwórcy.. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.Skomentuj.. kontakt: ź swoją wiedzę historyczną w tych 30 trudnych pytaniach z historii świata!.

Powodzenia!Historia Polski Test wiedzy.

Gotowy do druku sprawdzian podsumowujacy pdf.SPRAWDZIAN WIADOMOSCI Z HISTORII DLA KL.I .. Z historia na ty" 118 KB DOC.Test wiedzy o historii Polski!. quizy dla trzecioklasistow.. quiz historyczny.. Wyniki są oparte na odpowiedziach na pytania w kategorii historia Polski podane przez graczy z 145 krajów.. Ten test ma pytania w następujących językach: język niemiecki, język polski oraz język angielski.Przed wami jest test sprawdzający wasza wiedzę z historii XVIII - wiecznej Polski.. Rozdzial 1.. Egzamin dojrzałości tuż, tuż.. Quizów w dziale: 41.. Tylko prawdziwy znawcy będą mieli z tego quizu 10/10.. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z wybranego okresu historii Polski?. Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie.. Europa po I Wojnie Światowej Test System wersalski.. Radek sledzi w niej losy skarbow kultury .Test zawiera wybrane zadania zamkniete na podstawie matury z historii z 17 maja 2017r.Quizy historyczne - historia Polski, historia świata.. historyczne.. Najnowsze Popularne.Test z wiedzy o Aleksandrze Macedońskim.. 10 pytań i jeden motyw, czyli jak wypadniesz w quizie nawiązującym do tematu żelaza?. konfederacji targowickiej.. wymiennie używać z nazwą III RP 3) Stanisław Tymiński straszył Lecha Wałęsę a) Czarnym podniebieniem b) Czarnym scenariuszem c) Czarną teczką 4) Hasło Tadeusza Mazowieckiego..

Przygotowaliśmy dla was 17 pytań z historii Polski.

historyczne.. .Upadek Rzeczypospolitej - Test.. Gimnazjalisto, piszesz jutro test wiedzy z historii?. Niebawem otrzymuje od Najwyższego propozycję: na czas jego wakacji Bruce przejmie boskie obowiązki.Wielki test z III RP - sprawdź pytania i odpowiedzi.. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z wybranego okresu historii Polski?. Dzisiaj przychodze z nowym quizem.. Film o szkole.. Przetestuj swoją wiedzę o historii Polski, świata i epokach historycznych.Ogólna wiedza historyczna.. przejsc do nastepnego pytania.. (0 3 pkt) Podkresl te pojecia i postacie, ktore odnosza sie do.. W każdym pytaniu możesz udzielić tylko jednej prawidłowej odpowiedzi.. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii historia Polski poprzez quiz online.. Profile naszych klas.. Rozpocznij test.. Obrazy Matejki, które powinien znać każdy Polak.. Kiedy odbyło się spotkanie sojusznicze Niemców i Rosjan podczas wojny z Polską a) 28 IX 1939 b) 5 X 1939 c) 22 IX 1939: 7.. Quiz i testy sprawdzające orientację w historii Polski i świata, którą każdy kulturalny człowiek powinien mieć.. O autorze.. Quiz wiedzy · Liceum 20 pytań z historii Polski, na które każdy dorosły powinien znać odpowiedź - jak sobie .Tylko 1 Na 20 Osób Zdobywa W Tym Quizie Komplet Punktów‧Test wiedzy o Polsce‧Quiz wiedzy o Polsce‧Historia Polski‧Czy Skojarzysz Osobę Z Ważnym Wydarzeniem‧Wiedza ogólnaMiędzynarodowy test wiedzy w kategorii historia Polski..

Sprawdzian wiedzy o początkach państwa polskiego.

Łatwy quiz z dat.. Jak nazywała się organizacja ruchu oporu , która powstała zaraz po poddaniu Polski a) Armia Ludowa b) Polska Partia Robotnicza c) Służba Zwycięstwu Polski: 8.. Chrzest Polski < > Bruce Wszechmogący.. Zbiór wydarzeń z początków Polski ( Mieszko I oraz Bolesław Chrobry ).. Bruce Wszechmogący.. 1062 Obserwuj autora Dodaj do.Test wiedzy o Polsce - 15 pytan sprawdzajacych wiedze .Pytamy o najslynniejsze Polski w historii, a 60 proc. z was nie zna odpowiedzi na 3. pytanie.. A może jesteś uczniem szkoły podstawowej lub liceum i także chciałbyś zweryfikować posiadaną przez Ciebie wiedze z danego okresu dziejów Polski.Opolska Noc Kabaretowa 2019 - Kabaret Moralnego Niepokoju - Wielki Test o Historii Polski - YouTube.. Czy dasz radę poprawnie na wszystkie odpowiedzieć?Globalny Test Wiedzy o Historii Polski.. Świat z latach 1918 - 1939 Test Sprawdzian 02.. Rozpocznij test.Więcej quizów znajdziecie w tym miejscu.. Rozdzial 2.. Rozwiaz test i sprawdz swoja wiedze.Matura.. 1) Wojna północna toczyła się za panowania: a) Augusta II Mocnego b) Stanisława Augusta Poniatowskiego c) Jana III Sobieskiego d) Augusta III Sasa 2) Autorem rozprawy z propozycjami reform w Rzeczypospolitej "Głos wolny wolność ubezpieczający" był: a) Stanisław Leszczyński b) Stanisław Konarski c .Bezpłatne Arkusze Testów Siódmoklasisty weryfikują poziom wiedzy uczniów kończących klasę siódmą.Od 13 maja 2020 r. nauczyciele i dyrektorzy szkół podstawowych będą mogli bezpłatnie pobrać arkusze w formie plików PDF po zalogowaniu na stronie pobraniu materiałów każda szkoła może przeprowadzić test w dogodnym dla siebie terminie.Wielki test z historii..

Gimnazjalisto, piszesz jutro test wiedzy z historii?

quiz historyczny.. Skomentuj.. Powinniście znać na nie odpowiedź, jeżeli uważaliście na lekcjach historii w szkole podstawowej.Test Kryzys europejskiej myśli demokratycznej Test System wersalski.. Historia.ThrashingMadPL 287,098 viewsGlobalny Test Wiedzy o Historii Polski.. 13 pytań Historia mrHUNGRY.. Europa po I Wojnie Światowej Test Charakterystyka polityki państw totalitarnych Test Kultura, nauka i sztuka okresu międzywojennego Test Sprawdzian 01..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt