Kartkówka ze znajomości zemsty

Pobierz

SPRAWDZIAN ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "ZEMSTA" A. FREDRY.. Jakie było nazwisko Rejenta?Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami.. Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".. Rozpocznij test.. Nienawidzona nawet przez kujonów, zważywszy na szansę zdobycia szóstki - im więcej pytań, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zaliczysz na 101%.Kartkówka z lektury.. — bardzo temu wierzę.. — Czegoś czeka!. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. test ze znajomosci lektury zemsta wsip .. "Zemsty".Zestaw pytan sprawdzajacych zrozumienie tresci komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. jedząc i po krótkiej chwili Jeszczeć młoda est i ona, Ależ wdowa — doświadczona — Zna proporc ą¹², mocium panie, I nie każe fircykować¹³, Po kulikach¹⁴ balansować¹⁵.. Czyją własnością jest Artemiza?. d.trudno będzie.Plik sprawdzian ze znajomości lektury zemsty.pdf na koncie użytkownika carolrush49 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kartkówka z Zemsty.. C. rzuca się z murów zamku w Elsynorze.. Kartkówkę należy przeprowadzić przed lekcją rozpoczynającą omawianie ..

Sprawdzian ze znajomości lektury Aleksander Fredro "Zemsta" 1.

B. razem z bratem chce pomścić śmierć ojca.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz "LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. D. jako samobójczyni zostaje pochowana bez należytej ceremonii.. KOMENTARZ DYDAKTYCZNY.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.DZIADY CZĘŚĆ II.. Jest to trudne zadanie dla nauczyciela, który ma świadomość, że uczniowie klas siódmych i ósmych muszą mierzyć .Katalog-> Dla nauczyciela-> Język polski-> Sprawdziany i testy.. Średnio lubiana.. [CDATA[Rozprawka]]> Ostateczny termin dla spóźnialskich oddania rozprawki o wolności.Kartkówka ze znajomości treści lektury Antoine da Saint Exupe'ry "MAŁY KSIĄŻĘ" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Błagam podajcie mi jakieś pytania, na które muszę znać odpowiedź!. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. 30 jakich kolwiek pytan do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma juz najlepsza odpowiedz, jesli znasz lepsza mozesz ja..

''Mały Książę" jaki to rodzaj lireracki -test ze znajomości lektury zemsta.pdf (22 KB) Pobierz.

NigdyChłopcy z Placu Broni.. dodacTest Dzieje Tristana i Izoldy - Jozef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgorza Lucy Maud Montgomery 3 .Jak sprawić, żeby kartkówka z lektury stała się dobrą zabawą?. Gatunek: komedia.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.. Ofelia A. wbrew poleceniu ojca nie zrywa z Hamletem.. Przygód Odyseusza.. Biznes i Finanse (35843) Dla Dorosłych (102319) Dom i Ogród .7.. Przewiń.. jako sprawdzenie przygotowania uczniów do lekcji.. 20p.Kartkówka ze znajomości nazw liter alfabetu angielskiego dla wielu uczniów może stanowić dobrą motywację do przyswojenia tej istotnej umiejętności.. Olbrzym - ogromna kartkówka, składająca się z mniej więcej 30 punktów, a mimo to nadal zaliczana do kartkówek.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Rozpocznij test.. Zawiera 32 pytań.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Test: ,,Zona modna" test utrwalajacy wiedze z satyry.. Uczeń może otrzymać maksymalnie .. Przygody Odyseusza.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Play this game to review Education.. Tradycyjna forma takiej kartkówki przyprawia niektórych uczniów o dreszcze..

Kartkówka przeznaczona jest dla uczniów szkoły podstawowej i nie wymaga znajomości symboli fonetycznych.

a Postolina wdowa doswiadczona, zna proporcja(.). i nie kaze fircykowac.Ktora z bohaterek Zemsty polubiles bardziej, ktora Ci sie spodobala?. Uważasz, że ktoś się myli?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Kto jest narratorem w utworze?. Klasa .A boda że cię, Dyndalu, Z tym konceptem!. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Do wyboru pała, dwója lub trójka dla przeciętnego ucznia.. Magdalena Cupryjak-Puchała; Kartkówka z wiedzy o lekturze "Ten obcy" Małgorzata Sztuczka Kartkówka z zakresu fonetyki wraz z kluczem odpowiedzi Emilia Łukawska; Kartkówka ze zdań złożonych podrzędnie i współrzędnie.Kartkówka ze znajomości nazw liter alfabetu angielskiego dla wielu uczniów może stanowić dobrą motywację do przyswojenia tej istotnej umiejętności.. śmieje się T !… akżem się uśmiał szczerze!. Kartkówka przeznaczona jest dla uczniów szkoły podstawowej i nie wymaga znajomości symboli fonetycznych.a) Że baranek zjadł Różę b) Że Książę pobłądził we wszechświecie c) Że Książę o nim zapomniał 10.. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Kartkówka z tresci "Makbeta".. 9035 Obserwuj autora Dodaj doMateriały do serii "Sztuka wyrazu" pobrane ze strony 8..

Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku ...Kartkówka ze znajomości treści lektury .

po krótkiej chwiliZapowiedziana - zapowiedziana kartkówka, dająca ten słodki cień szansy nieukom, aby wzięli się do roboty, nim będzie za późno.. Swoją wypowiedź uzasadnij.. Jak sądzisz czy historia, którą opowiada Lotnik mogła się jemu przydarzyć naprawdę?. "Latarnik" - test znajomosci lektury.. Czaszka znaleziona przez Hamleta na cmentarzu należała dotest ze znajomości treści lektury zemsta.pdf (21 KB) Pobierz.. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wiecej informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .Zemsta - Aleksander .Ponowna kartkówka ze znajomości Zemsty - szansa poprawy dla tych, którzy(e) nie zaliczyli(ły).. Znacie jakieś pytania?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Imię i nazwisko .. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.Test Dziady, część III, Dziady, część III podręcznika Lektury dla Klasa II.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?Zawiera 32 pytań.. Najbardziej zdenerwowało ją jednak nie to, że liczyła na więcej, ale fakt, że wyższe oceny otrzymali uczniowie, którzy przyznali się rówieśnikom, że nie widzieli dramatu na oczy .Odmiana sceny.. Są to pliki instalowane w urządzen…Super!. Kto bierze udział w sporze o mur graniczny?zemsta testy z odpowiedziami.docx.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Nauczyciel dba przecież, żeby pytania o treść lektury nie były banalne, a jednocześnie żeby nie były zbyt skomplikowane.. Pobierz.. Na stronie znajdziesz tysiace innych quizow, testow wiedzy .W pierwszej pieśni chór mówi, że niemożliwe jest połączenie: a) miłości i madrości b) nienawiści i spokoju c) mądrości i młodości d) roztropności i pobudliwości RozwiązanieZemsta.doc (31k) , 30 maj 2011, 09:29. v.1.Kartkowka ze znajomosci tresci lektury Juliusz Slowacki BALLADYNA" Kartkowki z lektury umieszczane na moim blogu maja za zadanie jedynie sprawdzic znajomosc lektury.. Zapraszam do rozwiazywania testu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt