Napisz kilka zdan o swoich wakacyjnych planach

Pobierz

Cześć Karolina!. ( marzenie zwiazane z pilka reczna ).. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .. 10 zdań ) 2013-09-13 14:15:21 Napisz opowiadanie( min .10 zdań )o jednym z czynów pionokia 2011-04-28 18:14:03napisz 10 zdań na temat twoich zainteresowań.. - Zaliczaj.pl.. torki i w soboty chodzą na zbiórki harcerskie na które zdobywa różne sprawności ma iść już kilka szczególnie Jerzy sprawności kucharz przyrodnik i pomocna dłoń teraz chcę zdobyć sprawność młody .Napisz krótki list do kolegi lub koleżanki.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz .napisz kilka zdan o swoich zaletach i zdolnościach.. Pogram na tej działce w koszykówkę, w piłkę nożną i pooglądam .Napisz kilka zdań na temat swoich wakacji.. Szkoła podstawowa » Język polski.. Odpowiedz.. Pomożesz?. zastosuj dwa orzeczenia imienne i podkresl je .. Moje największe marzenieNapisz kilka zdań o swojej szkole po angielsku +0 pkt.. 2011-09 .NAPISZ 8 ZDAŃ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ !. Wielkie dzięki z góry :) +0 pkt.. Wykorzystaj utworzone pary wyrazów.. Napisz w nim: -gdzie jedziesz.. poleca78% Język polski .. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.. Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. 2010-09-06 17:15:18; Napisz kilka zdań na temat szkoły po polsku i angielsku 2015-11-03 14:46:01; Napisz kilka zdań na temat końca wakacji i rozpoczęcia roku szkolnego..

Napisz w zeszycie o swoich wakacyjnych planach.

Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. Odp : Reklama to jest darmowe lub płatne (w zależności od producenta) tak zwane ,,ogłoszenie" danego produktu .. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .Napisz o swoich planach na wakacje (.). 3 Zadanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wakacyjne wspomnienie.. Odpowiedz.. Kalisz , 14.. .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jestem miła, sympatyczna - jak uważają moi przyjaciele.. Bardzo lubię tam spedzać wolny czas od szkoły, gdyż jest tam wiele .Napisz ok 10 zdań w czasie przyszłym o swoich planach wakacyjnych.. po angielsku.. Tego lata moje wakacje były lepsze od poprzednich, bo zawarłam nowe znajomości.. Zgłoś nadużycie.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język angielski przez użytkownika ela84 .Napisz po angielsku ( może być tłumaczenie) o swoich wakacyjnych planach w formie listu i żeby tam zalazły się następujące punkty * Where are you going to go ?. Question from @Wronkowska - Liceum/Technikum - PolskiNapisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje..

!Napisz o swoich wakacyjnych planach.

0 głosów.. -z kim jedziesz.. Przetłumaczyć z polskiego na angielski o swojej rodzinie.. Użyj wyrazów: sens, idea, filozofować 2010-09-05 11:22:28; Napisz 10 pytan po angielsku na temat wakacji.. W miarę możliwości napiszcie to samodzielnie, a nie gotowe z neta wziąć, lub na tłumaczu (on źle tłumaczy !). Napisz w kilku zdaniach jak wyobrażasz sobie niezwykłą i zabawną lekcję w twojej szkole.. 2009-02-16 17:28:58 Napisz jak ty wyrażasz swój patriotyzm ( min .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. Język polski.Przydatność 50% Napisz list do swojego niemieckiego kolegi na temat swoich ostatnich urodzin urzadzonych w restauracji.Uwzględnij:termin urodzin i miejsce przyjęcia; jadłospis przyjęcia i panująca atmosferę; wygląd lokalu i program imprezy; zakończenie przyjęcia.. Zadanie jest zamknięte.Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. agresja Andrzej Kmicic Bruno Schulz dlaczego Raskolnikow stał się zbrodniarzem Dziady Ferdydurke Fiodor Dostojewski Fiodor Dostojewski Zbrodnia i kara Henryk Sienkiewicz lalka.. 1.bede zwiedzac muzea 2.leciec bede samolotem do hiszpanii 3.jechac z kolezankami na oboz 4.spedzac wakacje z rodzicami 5.pojade na dzialke 6.jechac do babci 7.jechac zagranice 8.jechac do cioci i .Napisz kilka zdan o swojej wymarzonej mojowce 1 Zobacz odpowiedź pawojyt pawojyt Odpowiedź: Swoją wymarzoną majówkę wyobrażam sobie w taki sposób, że wyjadę na działkę moich dziadków na 2-3 dni ..

A co możesz mi powiedzieć o swoich planach?

Przykładowe rozwiązanie: (Poniżej przedstawiony jest przykładowy e-mail na temat planów wakacyjnych, zawierający minimum 7 z podanych słów.. -jaka będzie pogoda.. 4 Zadanie.. Jak wiesz lato zbliża się wielkimi krokami i już teraz należy zacząć myśleć o wakacyjnych przygodadch.. Gospodarstwo mojej babci jest.. poleca 85 %.. Question from @Ronaldo2307 - Gimnazjum - Język angielskiNapisz o swoich marzeniach Podobne tematy.. Odpowiedz.. Treść zadania.. Reklama może być na różne tematy .. ROSYJSKI MAM TYLKO GODZINĘ NA TO!. Dam Jan:D dzięki^^ .. witam +10 pkt.. Napisz wkrótce.. Wciel się w rolę Orfeusza i zaproś słuchaczy na jego koncert w swojej prezentacji zastosuj dwa argumenty którymi .Napisz opowiadanie o swojch planach wakacyjnych.. 5 Zadanie.. Napisz: dokąd pojedziesz , jakim środkiem transportu będziesz podróżować, jak zamierzasz spędzić czas na wakacjach .. Zadanie jest zamknięte.napisz krótkie opowiedanie o swoich feriach zimowych ( tak z 8-10 zdan ) informacje: -spotykałem sie z przyjaciółmi -grałem na komputerze -w drugi tydzien uczyłem sie i robiłem zad.. nad jezioro,do lasu,za granicę,nad rzekę,do miasta,nad morze,na wieś,w góry.10 zdań o planach na przyszłe wakacje.. Z ''działu'' be going to (ma to być zawarte w zdanich - oczywiście nie w każdym) Hmm.. na przykład do Londynu lub do Włoch..

Komentarze do zadania.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.

potem matora jakas praca moze studia a pozniej wyjade gdzie.. niewiem no zostawiam to wam :) Zgłoś nadużycie.. Oczywiście ja tak, absolutnie nie myślę.. -co będziesz robić.. Odpocznę od tego miastowego życia i tego nieświeżego powietrza.. napiszcie ze koncze nie dluo gimnazjum bede chodzic do technikum ekonomicznego .. Autor: ~Craazyy Dodano: 19.1.2012 (21:55) napisz 10 zdań na temat twoich zainteresowań.. Moja babcia mieszka w malej wiosce, która nazywa się ******.. Mam wiele zalet, jak i zdolności.. Moje zdolności to, (i tu wymieniasz swoje zdolności, np. śpiewanie, uprawianie sportów itp.) Bardzo lubię, (np. rysować) i myślę, że .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Question from @Achna2 - Szkoła podstawowa - PolskiPrzydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz 10 zdań na temat spędzonych wakacji 2015-09-01 18:59:14; Napisz rozprawkę na temat wakacji 2011-12-15 19:42:52; Hej napisz max 6 zdań na temat swoich wakacji po angiesku 2017-06-07 16:54:47; Napisz kilka zdań o swoich odczuciach na temat czy można kłamać 2013-10-22 22:26:05; Napisz 15 zdań na temat: "Moje przyrodnicze .Napisz list w którym opowiesz o swoich wakacyjnych planach.. -czym tam pojedziesz Autor edytował treść zadania 26.1.2011 (19:37), dodano Po Angielsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt