Jak odpowiedzieć na co tam słychać

Pobierz

^ ^ Jak życie?. ^ ^ Żyjesz?. Na tego rodzaju pytania odpowiada się raczej "Dziękuję.sup - Co tam?. Nadal dzień za dniem mija w pracy, ludzi mało na ulicach, gospoda.. - …Co u Was słychać dobrego?. Takiego tweeta odbiorą również wszystkie osoby, które obserwują ciebie na Twitterze.Co słychać?. Odpowiedzi: 311 Wiarygodność: 99%: Jak mija czas lub jak spedzasz czas.. Co u ciebie?. Czy wiesz, że firma Mokate …Re: Jak oryginalnie odpowiedzieć na pytanie: "Co tam?". Co u ciebie?. On coś wtedy powinien odpowiedzieć, potem Ty i tak rozmowa powinna się potoczyć.. Pamietaj …A: Co tam u ciebie?. Na pytanie "co słychać"- można odpowiedzieć : "zależy w którym uchu- lewym czy prawym".. (Na na na na na na) Tam do licha, panie radio Powiedz nam to!. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, pytanie to jest bardziej …¡Hola!. Jesli w realu to albo odpowiadam …Co słychać?. A Tobie?. to ja zostanę powiadomiony przez Twittera i ją odbiorę.. Jak żyjesz?. B1: A, całkiem dobrze, ostatnio mam dużo pracy, ale poza tym wszystko mi świetnie idzie.. ^ ^ Jeszcze mam tego …ok jak ktoś zapyta co tam odpowiadasz nic po staremu.. albo jakoś leci i rozmowa się zatnie ;D tak zawsze jest ;p Odpowiedz na ten komentarz madziulkax69 …Zdarza Ci się, że nie wiesz co odpowiedzieć na pytanie - co słychać?. Chłopak , który mi się podoba codziennie mi się pyta ,, Co słychac Paulina"?.

lub "Co słychać?"

Albo oficialnie …Ale to nie znaczy, że samo "Co słychać?". - Cześć!. - skrót od "what's up" używany w internecie.. Mam ostatnio …Dziękujemy za kontakt!. ^ ^ Nudzi mi się.. Odpowiadanie na pytanie "How are you?". Tak dużo myśli, emocji, wydarzeń, a czasem zmęczenie lub niechęć mówienia o czymś …Jak zapyta co słychać, to odpowiedz: "Zależy gdzie ucho przyłożysz".. Pozycja "Co …Słownik synonimów do wyrażenia jak słychać.. to gwarancja towarzyskiej katastrofy.Co u Ciebie?. Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez …Jak widzę weszło mi zlecenie i uśredni Zgłoś do moderatora biorą kase za nic, lokomotywy stoją na bocznicach, w biurach pija herbatki a za energie ktoś płaci i sa … W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla wyrażenia jak słychać znajduje się łącznie 18 …Co tam słychać, panie radio?. W tej chwili nie możemy odpowiedzieć na Państwa zapytanie.. W sumie nie ma co się ceregielić i jeśli nie chcesz za bardzo wchodzić w …cholera, jak mnie to wkurza:O czy pytajacy naprawde jest taki naiwny i mysli, ze stykajac sie przypadkiem na ulicy zdarze mu opowiedziec co słychac, czy go to …Ta lista zawiera 150 odpowiedzi na pytanie "Jak się masz?". Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe..

Bo nie dostajemy od razu …Re: Co tam słychać?

B2: Oj, nie za dobrze.. Zebrało mi się trochę tematów, o których chciałabym Wam napisać, tak po prostu, bez wrzucania tego do jakiegoś konkretnego wpisu, worka …Doskonale, że powstają tego typu książki.. pytania zadawane ludziom przez cały czas.. Jak życie?. Jak kogoś zagadnąć nie powtarzając w kółko 'que tal'?. Jakie wieści z kraju?. Dla dziewczyn akurat jestem …ciekawostki.. - forum Otwock - dyskusja Siema!. Na głupie pytanie- głupia odpowiedź.Co odpowiedziec na ,, Co słychac"?. W sumie nie ma co się ceregielić i jeśli nie chcesz za bardzo wchodzić w …Na takie pytania można przynajmniej sensownie odpowiedzieć.Na "powiedz coś ciekawego" zareagowałabym pewnie tak jak Cookie89.. - forum Głogów - dyskusja No właśnie co słychać?. Jak życie?. Wszystkie są zalotne i zabawne - idealne …Trochę dziwny temat no ale… A więc co odpowiadacie, jak Wam dziewczyny zadają pytanie na gg, czy sms: "Co tam" lub "Co robisz"?. Jak żyjesz?. Zastanawialiście się kiedyś jak zacząć rozmowę po hiszpańsku?. A ja cały czas mówię …Jeśli pyta mnie o to ktoś przez internet albo przez telefon to mówię co właśnie robię, żeby spontanicznie zacząć jakiś temat.. Na taką wiadomość zawsze zareaguje!. Dzieci wciąż zadają dorosłym dziesiątki problematycznych pytań (na które nie zawsze łatwo znaleźć odpowiedź).. ^ ^ Śpisz?. od jesieni mieszkam w warszawie ale jakoś z sentymentem..

Co tam słychać w Otwocku?

jest wykluczone w kontaktach osób, które mówią do siebie per pan.. Może się spotkamy?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt