Przykładowe opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury

Pobierz

Rozprawka o tym, że w każdym jest coś, co zasługuje na podziw innych lub opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie na próbnym egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego.Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim i przemówienie na temat tego, że książki mogą być źródłem mądrości - takie tematy do napisania mieli we wtorek do wyboru uczniowie VIII .Przykładowe opowiadanie twórcze Napisz opowiadanie o tym, jak dzięki spotkaniu z Małym Księciem w Twoim życiu pojawił się przyjaciel.. bardzo prosze o szybką odpowiedź.Polecenie brzmiało: "napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który przekonał Cię podczas spotkania, że w życiu warto podejmować ryzyko.. Duch Marley'a był ubrany tak,jak dawniej.Miał tę samą perukę,kamizelkę,spodnie i buty.Bogate zdobienia przy butach poruszały .Weźmy dla przykładu takie wypracowanie: "Napisz opowiadanie o spotkaniu Stasia i Nel z twoim ulubionym bohaterem literackim lub filmowym".. Przykłady tematów opowiadań twórczych: 1.Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z Sędzią Soplicą, w czasie którego bohater podzielił się z Tobą swoimi doświadczeniami dotyczącymi życiowych wartości.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego..

Przykładowe opowiadanie.

Mając zapas wody zaledwie na osiem dni, możliwie szybko próbuje naprawić silnik.. na adres mailowy: ętaj, że praca musi być zgodna z treścią lektury.Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Zadanie: wywiad z bohaterami lektury ten .Grupa COGITO Sp.. Praca musi zawierać co najmniej 200 słów.. Dziś wyjątkowo mam dla ciebie artykuł gościnny.. Bohaterami mają być Staś i Nel z W pustyni i w puszczy , a to oznacza, że akcja może dziać się w Afryce za czasów powieściowych wydarzeń.Napisz opowiadanie twórcze z opisem sytuacji, krajobrazu lub przeżyć wewnętrznych.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.. Istotne było także zadbanie o to, byRozprawka o tym, że w każdym jest coś, co zasługuje na podziw innych lub opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie na próbnym egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego..

Napisz opowiadanie o spotkaniu Jacka Soplicy z Markiem Winicjuszem.

Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę.. Wypracowanie .2.. Pewnego wieczoru Scrooge'a nawiedził duch.Początkowo Scrooge nie wierzył,ale już po krótkiej chwili rozpoznał w nim starego Marley'a.. Opowiadanie ma być twórcze, więc nie nawiązuj do fabuły filmu czy książki!). 5 04-160 Warszawa Tel: +48 500 826 160, +48 515 359 321 Regon: 050501660 NIP: 542-02-12-438 KRS: XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie Wysokość Kapitału Zakładowego 366 200 zł.Napisz opowiadanie o spotkaniu Jana Kochanowskiego z panią Różą; .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Twoja praca po­ winna liczyć co najmniej 200 słów.. W realizacji tematu należało wykazać się bardzo dobrą znajomością wybranej lektury.. Napisz opowiadanie o tym, jak dzięki spotkaniu z bohaterem lektury obowiązkowej w Twoim życiu; Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury obowiązkowej, który uświadomił Ci, co w życiuNapisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego..

Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.

Samouczek Wskazanie tematu opowiadania Był szary, listopadowy .. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Mały Ksiaże - opowiadanie.. Pewnego dnia wieczorem zasypia na piasku o tysiąc mil od zamieszkałych terenów.Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z bohaterów powieści.. Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim i przemówienie na temat tego, że książki mogą być źródłem mądrości - takie tematy do napisania mieli we wtorek do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych na egzaminie pisemnym z języka polskiego.Grupa COGITO Sp.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Podczas spotkania bohater ten nauczył Cię czegoś ważnego.. jeden dzień w obcej skórze; Zobacz: Sposób na opowiadanie.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Spotkanie to będzie inicjował początek nowej przygody która zmieni losy jednego z nich wypracowanie powinno dowodzić że znasz lekturę obowiązkową.. CKE egzamin ósmoklasisty - lista lektur obowiązkowychRozprawka o tym, że w każdym jest coś, co zasługuje na podziw innych lub opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie na próbnym egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego.Drugi temat wymagał napisania opowiadania o spotkaniu z bohaterem lektury obowiązkowej, który podczas tego spotkania nauczył Cię czegoś ważnego..

Uczniowie mieli napisać opowiadanie lub przemówienie.

Pracę możesz napisać na komputerze, w programie Word lub przesłać zdjęcie wypracowania.. Cele lekcji: - redaguję opowiadanie, pamietając o umieszczeniu w nim czasu i miejsca akcji, elementów opisu i charakterystyki, zwrotów akcji, retrospekcji, dialogów, punktu kulminacyjnego oraz .Egzamin ósmoklasisty 2020.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim i przemówienie na temat tego, że książki mogą być źródłem mądrości - takie tematy do napisania mieli we wtorek do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych na egzaminie pisemnym z języka polskiego.opowiedz o spotkaniu bohaterów różnych utworów literackich w wymyślonych okolicznościach.. "Trzeba wiedzieć wszystko o swoim bohaterze" taką instrukcję znaleźć można w każdej książce i na każdym kursie kreatywnego pisania.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. 5 04-160 Warszawa Tel: +48 500 826 160, +48 515 359 321 Regon: 050501660 NIP: 542-02-12-438 KRS: XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie Wysokość Kapitału Zakładowego 366 200 zł.Opowiadanie "Opowieść wigilijna".. Filmy.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną przez siebie lekturę.Napisz opowiadanie w narracji pierwszoosobowej o spotkaniu z bohaterem lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. O napisanie o swoim spotkaniu z bohaterem poprosiłam Dorotę, z którą współpracuję nad jej powieścią fantasty.. (Proszę o przesłanie prac do 01.04.2020r.. Uczniowie przed budynkiem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im.Na próbnym egzaminie ósmoklasisty - rozprawka lub opowiadanie o bohaterze z lektury.. W swojej pracy wykaż specjalne zdolności wybranego bohatera.. Tytuł .. przeniesienie się w świat filmu lub książki (ale uwaga!. Jedna z tych postaci ma się na podstawie tego spotkania czegoś nauczyć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt