Wybierz jedną sytuacji i napisz opis przeżyć

Pobierz

Rozpoznaj, jakie emocje i uczucia mogły towarzyszyć osobom przedstawionym na rysunkach.. 2010-05-10 19:23:39; Weszli do kawiarni.. 4.Opis głównej postaci ''Opowieść Wigilijna''Ebenezera Scroog'a Daje Naj .Opisz przeżycia osoby, która znalazła sie w jednej z przedstawionych sytuacji.. Zredaguj opis sytuacji (kataklizmu) 2011-09-24 16:36:05; Zredaguj krótki opis uczuć Abrahama w sytuacji której chciał zabić swojego syna .Opis przeżyć wewnętrznych.. Bardzo lubię wracać do domu po długiej przerwie.Już jak wracam to jestem bardzo szczęśliwa i nie mogę doczekać się powitania.Gdy dotrę na, miejsce wszystko wydaje się mi takie inne, nawet rodzice i brat wyglądają zupełnie inaczej.Brat jest.Hej pomocy !Wybierz jedną z podanych sytuacji i napisz opis przeżyć : -wygrane zawody, -występ przed publicznością ,- lot samolotem, -pierwszy zjazd na nartach, -skok na bungee.. Możesz zastosować narrację pierwszo- lub trzecioosobową.wybierz jedną z sytuacji i napisz do niej opis przeżyć-wygranie zawodów lub konkursu-występ przed publicznością -koncert -zniszczenie ulubionej rzeczy-zgubienie się w nieznanym miejscu proszę min.200 słówPisząc opis przeżyć wewnętrznych - podaj przyczyny opisywanych przeżyć, - opisz zewnętrzne przejawy przeżywanych, opisywanych uczuć (drżącym głosem zawołał, zmarszczył czoło ze zdziwienia) - określ stan psychiczny- nazwij uczucia przeżywane w danej sytuacji, - stosuj narrację pierwszoosobową, - używaj przenośni, porównań.Wybierz jedną ilustrację, wymyśl sytuację, która spowodowała taki stan emocjonalny przedstawionej na niej postaci i zredaguj opis przeżyć..

Wybierz jedną z podanych poniżej sytuacji i napisz opis przeżyć.

Wybierz jedną ilustrację, wymyśl sytuację, która spowodowała taki stan emocjonalny przedstawionej na niej postaci i zredaguj opis przeżyć.. *Wygrane zawody *Występ przed publicznością *Wuzyta u fryzjera lub detysty *Pierwszy zjazd na nartach,lot samolotem,skok na bungee *Koncert Ma w opowiadaniu być co najmniej 10zdań i musi być: 1.Wstęp 2.Rozwinięcie 3.I końcówka;D8.. Wykorzystaj materiały z lekcji i podany wyżej przykład.Opowieści z Narni Lew czarownica i szara szafa: Uzupełni tabelkę informacjami dotyczącymi elementów świata przedstawionego w poznanej lekturze Świat przed drzwiami szafy; Miejsce wydarzeń, czas wydarzeń, bohaterowie pierwszoplanowi, drugoplanowi, Epizodyczni Świat z drugiej strony szfy: Miejsce wydarzeń, czas wydarzeń, bohaterowie pierwszoplanowi, drugoplanowi, EpizodyczniZadanie: wybierz jedną z sytuacji przedstawiającą tadeusza wchodzącego do domu kart 1 lub wchodzącego do swojego pokoju kadr 2 poisz przeżycia bohatera proszęWybierz jedną z przygód Odyseusza.. Do tej samej, w której się poznaliśmy.. Opis pojawia się w różnych tekstach użytkowych tekstach użytkowych, zarówno oficjalnych, jak i nieoficjalnych, które służą codziennej komunikacji.Stanowi część opowiadania, ogłoszenia, listu, reklamacji czy życiorysu..

Wybierz jedną z fotografii i napisz opis przeżyć wewnętrznych jej bohatera.

On pomógł jej zdjąć kurtkę, odsunął krzesło.. 2011-06-12 13:05:27 Napisz opis sytuacji z obrazka.. Nie z internetu !Wybierz jeden z proponowanych tematów i zredaguj opis sytuacji.. Wygrane zawody lub konkurs.. Jaka jest ich intensywność?. Jakie emocje przeżywają?. 2013-04-21 15:34:07Rozpoznaj, jakie emocje i uczucia mogły towarzyszyć osobom przedstawionym na rysunkach.. Może być szczegółową prezentacją miejsca, sytuacji lub przeżyć.4.. Gdy Skawiński objął posadę latarnika w Aspinwall, miał nadzieję, że w końcu nadszedł kres jego bezkresnych podróży, których zakończenia nikt nie mógł się spodziewać.Opis przeżyć wewnętrznych - co czuje gdy wracam do domu po długiej nieobecności, do czego tęsknię, a co wydaje mi się obce.. Wybierz jedną ilustrację, wymyśl sytuację, która spowodowała taki stan emocjonalny przedstawionej na niej postaci i zredaguj opis przeżyć.. Zastosuj wybrane słownictwo z punktu 3. .. 72% Jak napisać opis przeżyć wewnętrznych; 77% Opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego po otrzymaniu posady Latarnika.Krótko o opisie .. Alternatywnie zamiast zadania powyższego Wybierz jedną z sytuacji i napisz opis przeżyć.. Występ przed publicznością.. Przyjrzyj się ilustracjom.. 2011-06-12 13:05:27; Zredaguj opis sytuacji do ilustracji.. wczuj się w jego rolę i napisz opis przeżyć zewnętrznych Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation Z"W pustyni i w puszczy" opis przygody z lwem..

Opis przeżyć wewnętrznych 7.

Wybierz jedną z podanych poniżej sytuacji i napisz opis przeżyć.. 2010-05-10 19:23:39; Potop widziany oczami współczesnego gimnazjalisty.. "Spotkanie z lwem" - przygoda z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza Dziewięć dni wędrowali już Staś i Nel do Smaina po wypalonej dżungli i bezdrożnych stepach Afryki.. Gebhr, który był wodzem karawany, z łatwością.Zadanie: napisz opis swoich przeżyć wewnętrznych związanych z po niżej podanym tematem byłeś świadkiem lądowania na boisku szkolnym helikoptera Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Postanowiłem poczekać na dalszy rozwój sytuacji.. Możesz zastosować narrację pierwszo- lub trzecioosobową.wybierz jedna z podanych sytuacji i napisz opis przezyć wygrane zawody występ przed publicznością wizyta u fryzjera lub dentysty pierwszy zjazd na nartach lot .Wybierz jedną z podanych poniżej sytuacji i napisz opis przeżyć.. Proszę pomóżcie?. 2011-06-12 13:05:27 Konkursik: opisz swojego ulubionego bohatera 2011-12-23 21:50:08Wybierz jedną z podanych poniżej sytuacji i napisz opis przeżyć.. 2012-05-23 19:25:42; korzystając z dostę pnych ci źródeł, napisz notatką na jedenz zapropoowaych tematów 2010-03-09 18:09:45; Zredaguj opis sytuacji do ilustracji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt