Plan dnia po niemiecku z godzinami

Pobierz

Polish robić plan dnia.. Idę spać o 22.Przykłady użycia - "godzinami" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. O 18 odrabiam lekcje.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. CZekam na autobus wracam do domu.Gdy zjem obiad ide rodzicom pomoc w pracach w gospdarstwie.. Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Każda lekcja jest z audio/video i dzięki temu osłuchujesz się z wymową niemiecką.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Von 15:30 bis 17:30 Uhr habe ich Hausaufgaben gemacht.. Polish Okres półtrwania w fazie eliminacji u pacjentów waha się od 4, 7 do 13, 2 godzin .Podawanie godziny po niemiecku Godziny po niemiecku określamy takim samym sposobem jak w Polsce, tzn. tak jak na tarczy zegarowej.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Inne zwroty związane z godzinami po niemiecku: Um wieviel Uhr?. Jak wyznaczyć datę?. O 15 jem obiad.. - Jest za osiemnaście siódma po południu.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .Gdy tylko wstaniemy z łóżka, myślimy o tym, że jest rano i trzeba iść do pracy.. Po obiedzie mam czas wolny.. O godzinie 7:00 jem sniadanie..

Opis dnia z godzinami.

Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opis dnia po niemiecku z godzinami.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. O której godzinie przyjdzie twój brat?). open_in_new Link do źródła .Tutaj nauczysz się słownictwa związanego z określaniem czasu.. "Przydatność 50% Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. Albo poprawnie przetłumaczyć: 1.. Do szkoły wychodze o 7.20.. TŁUMACZENIE: Wstaje o 6:40.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. Später gehe ich ins Bad, um mir die Zähne zu putzen.Schodze do kuchni i jem sniadanie.Autobus mam o godzinie 6.45.. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi .Przykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Pomoże ktoś z niemieckim?. Moi rodzice przyjdą o godzinie dziesiątej.). Później mam trening.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. O której godzinie?. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planPrzykłady użycia - "plan dnia" po niemiecku.. ĆwiczeniaPrzydatne zwroty - przebieg dnia.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

Dni tygodnia po niemiecku.

Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. w szkole jestem od 7:30 do 13. coś w stylu: wstaję o 6:00. o 7:00 mam autobus.. (o 14,30 jem obiad)Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Czytaj więcej.. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat "poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.. O 7.45 ide do szkoły.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. dreizehn Uhr = ein Uhr = pierwsza (czyli 13) vierzehn Uhr = zwei Uhr = druga (14) fünfzehn Uhr = drei Uhr = trzecia (15) sechzehn Uhr = vier Uhr = czwarta (16) siebzehn Uhr = fünf Uhr = piąta (17)Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. Ten sposób jest prostszy.Na godziny po niemiecku od 13 do 24 możemy mówić pierwsza, druga tak samo jak w j. polskim.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !.

Podawanie godziny po niemiecku - sposób oficjalny.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Błagam o pomoc :?Plan dnia po niemiecku na poziomie 1 gimnazjum !. Lekcje zaczynam o 8 i mam przewaznie do 15.05.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Obiad mam o 15:15.. Jem kolację o 20.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. 1 kwietnia 2015 admin Podstawy niemieckiego.. Przychodze do domu zazywam kapiel i wchodze na komputer lub ide spotkac sie z znajomymi.. O godzinie 6:45 idę się myć.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Po zajeciach wracam o domu.. Później ćwiczę.. Dlatego tak ważne jest, aby operować porami dnia w języku niemieckim.Opis dnia po niemiecku !. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku .1.Ich stehe um 7 Uhr auf.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Jak mówi się godziny po niemiecku?

Tutaj znajdziesz odpowiedzi między innymi na te pytania.. O 7:20 ubieram sie .. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Potem idę się ubrać i umyć.. o godzinie 24 ide spac.Czesc!. Od 16 do 17 odrabiam lekcje 8. od 18 do 20 spotykam sie z przyjaciolmi 9. o 22 myje zeby 10. o 22:30 idę spać .Opis dnia po niemiecku - wzór.. Jak nazywają się dni tygodnia czy miesiące po niemiecku?. Przydają one się na .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa godzina w słowniku online PONS!. Sniadanie jem o 7:30 4. w szkole jestem od 8 do 15 5. o 15 idę do domu 6. o 15:30 jem obiad 7.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. 2011-04-18 20:18:15; Pomocy!Pomożecie mi napisać plan dnia po niemiecku?. Wstaję o siódmej 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt