Test z kajko i kokosz szkoła latania 4 klasa

Pobierz

Szkoła latania (Janusz Christa).. Z tego powodu trzeba napisać kilka ogłoszeń.. Zadanie 13 dla chętnych.folder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018Nauke latania pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".. miała dać mu ogromną siłę.zielony_kot_ / Dokumenty / Testy z lektur SP / Test Kajko i Kokosz.. 1.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Praca z tekstem - uczniowie otwierają komiksy na stronie 3, na której zaczyna się historia,Odpowiedz na pytania testu.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.. 3 lata temu.. Quiz wiedzy o serii "Harry Potter" nadesłany przez Panią Agnieszkę Łukasiewicz na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!-Zapisz datę temat: Spotkanie z Kajko i Kokosz.. Wykonaj zadanie 11 i 12 z karty pracy.. Test.mały obrazek- symbol, który kojarzy się z postacią: Temat: Skoro mamy pandemię, napiszemy ogłoszenie.. Wyobraź sobie, że gród w Mirmiłowie oraz okolice także dotknęła pandemia.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz..

Kajko i Kokosz : Szkoła latania.

Sprawdź się!. Test Twojej wiedzy!Kajko i Kokosz test wiedzy.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) róż 4) Mirmił otrzymał przydomekKajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Szkoła Latania.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki .. Autorem komiksu o Kajku i Kokoszu jest: Kajko i Kokosz.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Szkoła latania.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Szkoła latania.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Jedną grupę (część pierwszą rozwiążę) i też prześlę .. kaczmo21.. Moze sie zdarzyc, ze odpowiedz na niektóre pytania bedzie warunkiem przejscia do nastepnych pytan.. 3 Obserwuj autora..

Mity greckie.Kajko i Kokosz : Szkoła latania - YouTube.

Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Szkoła latania.. Małgorzata Wódz.. Dodaj do ulubionych.. Szkoła latania.". Imię i nazwisko ucznia: data: ……………….. Szkoła Latania .. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. miała czynić go niewidzialnym.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. Napisz w zeszycie po jednym zdaniu o każdej postaci, możesz korzystać z lektury lubTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .pytanie 1 z 14. pl GWO- Lepsza Szkoła- test Temat: Utrwalenie wiadomości z matematyki część I. Prześlę test Sesja z plusem 3.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. a)miała czynić go niewidzialnym.Zobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Miejsce akcji:c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu..

Szkoła latania" 1.

Informacje.. 10.opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi?. Szkoła latania"?. Potwierdz.. a) Flet mocy b) Magie c) Wielki patyk d) maczugę e) znak f) kule obronną 4) Co dała Jaga dla Łamignata?W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaTEST.. ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. Szkoła Latania.". Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Test ze znajomości lektury klasy IV "Kajko i Kokosz.. Wybierz jeden z tematów i spróbuj napisać ogłoszenie.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Przeczytaj uważnie polecenia z karty pracy i uzupełnij zadania 9 i 10.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Szkoła latania" matematyk a Gizela Kotyś .. Redakcja: Streszczenia.pl.. Test na następnej stronie!. Mity greckie.. Kiedy dojdziesz do ostatniego pytania, mozesz zakonczyc zadanie, dzieki czemu bedzie ono poprawione i otrzymasz swoja punktacje..

Szkoła latania.

Test składa się z 12 pytań.. Część 1.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Szkoła latania".. Zapraszamy do zabawy!. Zadania z kart proszę przesłać do piątku.. Udostępnij.. Szkoła latania.. Szkoła latania.. Link do formularza znajdziecie tutaj : " Kajko i Kokosz.. Twoim zadaniem jest rozwiązanie .Kajko i Kokosz.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. fot.Szkoła latania - Test wiedzy.. Szkoła latania".. Szkoła latania""Mazurek Dąbrowskiego‧Bajka o rybaku i rybce‧Wpisz RZ czy ŻTemat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. If playback doesn't begin shortly, try restarting your .Temat: Układamy plan wydarzeń na podstawie komiksu "Kajko i Kokosz.. Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!J.. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?. Szkoła latania.doc.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Mity greckie.. 0%.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Epoka: Literatura dla dzieci i młodzieży..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt