Quizizz pytania i odpowiedzi

Pobierz

Nowe mieszkanie Karolci mieściło się przy ulicy: Kwiatowej.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Odpowiadając poprawnie na te pytania, uczestnicy popularnych teleturniejów jak "Milionerzy" czy "Postaw na milion" wygrywali ogromne kwoty, w tym 1 milion dolarów.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Join an activity with your class and find or create your own quizzes and flashcards.Pytania i odpowiedzi do lektury Karolcia (43) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Karolcia, które mogą Ci się przydać do powtórki.. by paradowska_an_37825.. Znasz je i Ty?. Jak to działa: wchodzimy na .Pytanie Odpowiedź 1 Czy z pozycji ucznia po udzieleniu odpowiedzi na pytanie jest możliwość powrotu do poprzednich pytań i zmiany odpowiedzi?. Question 1W AhaSlides przygotowaliśmy dla Ciebie najbardziej wszechstronną listę pytań (i odpowiedzi) w formie quizów wiedzy ogólnej w Internecie.. Jak rano wstaniesz zobaczysz ją w lustrze.. Gdzie jest balkon?. Ładowanie quizu….. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. paradowska_an_37825.. 76066 rozwiązań.. Najnowsze Popularne.Nawet jeżeli nie jesteś wielkim fanem sportu, na te pytania wypada znać odpowiedź!. Czas odpowiedzi na konkretne pytania można określić w oknie wyboru znajdującym się w dolnym lewym rogu okna edycji.Sprawdź się w Quizie, czy dostałbyś się do finału w Jeden z dziesięciu, 10 pytań z różnych dziedzin wiedzy..

Pytania i odpowiedzi.

Kategoria teleturnieje.. Quizy dla wiedzy.. Prawidłową odpowiedź bądź odpowiedzi zaznacza się w polu po lewej stronie tzw. zielonym ptaszkiem.. Na pobudzenie szarych komórek - prosty Quiz .Quizizz - aplikacja, która nie pozwala zasnąć.. Popularne quizy w tym tygodniu: Poznaj swój chronotyp snu i dowiedz się, jak le.Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Poniedziałek, pierwszy dzień tygodnia, pierwszy dzień pracy po weekendzie.. Nie możesz rozpocząć jeszcze raz.. Wiedza ogólna.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Miłego quizu!Odpowiedzi do wcześniejszego quizu na koncie @Marianna14.. Marianna14 2 tygodnie temu.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. 320 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Skomentuj.. Czy te pytania z wiedzy ogólnej okażą się proste również dla Ciebie?. Odpowiedzi do pytań.. Mówi się, że nauka nie poszła w las, a Ty co wiesz o lesie?. Jest taka świetna aplikacja , która ma tę wyższość nad aplikacją Kahoot, że uczniowie robią zadania bez presji i w swoim tempie, ponadto, co jest wręcz rewelacyjne można quiz zadać do domu.. Nauczyciel przypisuje uczniom zestaw do nauki, uczniowe samodzielnie wybierają opcję testu w trakcie nauczania.Test - 25 zabawnych pytań!.

Pytania i odpowiedzi DRAFT.

Tak samo liczba odpowiedzi.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Detektyw Pozytywka, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Już ukończyłeś quiz.. Tworząc swój quiz, możemy sami decydować o tym w jaki sposób wyglądają pytania, jak również o tym ile czasu na odpowiedź mają użytkownicy.. Quiz z działu Pytania czeka na Ciebie!Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. | Quizy Wiedzy Quizy wiedzy Ulubione LosujRodzaj pytania określa się wybierając stosowną kategorię w prawym górnym rogu okna edycji pytania.. Baza pytań 1 z 10.Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Każdy powinien znać odpowiedzi na te pytania.. - Tematyczny Quiz Kinowy.. No to 123 zaczynamy zabawę.. Za chwilę się przekonamy :)Quizizz - quiz on line.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Bloddy Marry - jeśli to przeczytałeś/aś w Twoim domu w nocy pojawi się Bloody Marry.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Gdzie jest balkon?. Do pytania możemy dodawać podpowiedź, którą może być np. zdjęcie (pamiętamy o wykorzystaniu zdjęć zgodnie z prawem, można wykorzystywać .Informacja..

Tak samo liczba odpowiedzi.

Tak samo liczba odpowiedzi.. Późne godziny wieczorne, około godziny 23.00.. Astronomowie i odkrycia astronomiczne - Quiz.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Pytania i odpowiedzi do lektury Detektyw Pozytywka (.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Różowe Okulary.. Quizy i testy wiedzy ogólnej - przekrojowe pytania dla wszystkich chcących sprawdzić swoją wiedzę!. Present Simple - pytania i odpowiedzi DRAFT.. W momencie rozpoczęcia akcji utworu Karolcia ma: 8 lat i 8 miesięcy.. Pozbawi Cię wzroku lub sprawi, że wyrwie ci żołądek, jeśli nie prześlesz tego do 10 pytań.Wiedza ogólna.. Odpowiedzi w naszym Quizie są banalnie proste, do wyboru tylko trzy cyfry.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Wyjścia są zawsze 2 - albo wiesz, albo strzelasz!. Zdrowy rozsądek i doświadczenie nie pomogą Ci odpowiedzieć na te trudne pytania.Quizy Pytania - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Pytania.. Korzystam z okazji, że we wtorek zaczynam od drugiej godziny lekcyjnej, co w praktyce oznacza, że mogę pospać dłużej, w związku z czym buszuję w sieci.557 rozwiązań.. Instalacja fotowoltaiczna - najważniejsze pytania i odpowiedzi - Quiz Tematyczny.. Pytania i odpowiedzi DRAFT.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie..

Present Simple - pytania i odpowiedzi DRAFT.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Quiz - 15 prostych pytań ze sportu, na które powinieneś znać odpowiedź!. Pytania i odpowiedzi DRAFT.. Musisz się zalogować, aby rozpocząć quiz.. Jedyną bronią, jaką dysponuje detektyw Pozytywka jest:114 podstępnych pytań z odpowiedziami [śmieszne pytania dotyczące sztuczek umysłowych] Możesz wierzyć, że jesteś wystarczająco sprytny, aby nie dać się oszukać.. Musisz ukończyć następujący quiz, aby rozpocząć ten: Wyniki.. Jednak podstępne pytania mogą zdusić każdego.. Sprawdź, czy poradzisz sobie .Strona główna Quizy dla wiedzy.. Quizów w dziale: 983.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Opcja test służy uczniom do nauki i jest formą samosprawdzenia.. Chociaż Kahoot ostatnio też taką możliwość wprowadził.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Quizizz - sprawdź ucznia quizem.. Lista obejmuje szeroki zakres tematów, takich jak filmy, geografia, historia, po tematy niszowe, takie jak popkultura, James Bond i Game of Thrones.. Opis narzędzia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt