Kartkówka hobbit czyli tam i z powrotem

Pobierz

Zobacz profil.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit czyli tam i z powrotem na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Udostępnij.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Proszę przeczytać książkę Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" a potem porównać z tym filmem, a raczej z całą tą trylogią o hobbicie.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Odpowiedza) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij Udostępnij ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Lektury 5 lat temu.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Najnowsze quizy.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Czy nadajesz się na MORSA?. , Rivendell - Dolina, w której znajduje się Ostatni Przyjazny Dom, czarodziej - Jest nim Gandalf.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. ISKRY /, M. Ziółkowska - Sobecka "Wśród pisarzy i książek", poradnik dla nauczycieli języka .. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Tolkiena.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. polskiego w klasach IV - VI, wyd.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?książka J. R. R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" / wyd.. W kilka lat później odwiedził go Gandalf wraz z krasnoludem Balinem.CAŁY audiobook kupisz tu czyli tam i z powrotem - zarówno Hobbit, czyli tam i z powrotem, jak i Władca Pie.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: jakie sa magiczne przedmioty w hobbicie.. Zamierzył opatrzyć je tytułem: "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Tolkien Hobbit czyli .Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Od tego czasu hobbit zaczął pisać pamiętnik pt. Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita.. D Ponieważ czytałam połowę książki, nie wciągnęła mnie, lecz mam dzisiaj kartkówkę… Te wiadomości na .1..

Tolkiena?Hobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie.

Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini d) w rzece Rozwiązanie - Wśród krasnoludów biorących udział w wyprawie do Samotnej Góry nie znajdziemy: a) Bofura b) Gloina c) Bifura d) Daina .Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Skomentuj.. .,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemTest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Rozwiąż test!J.R.R.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tolkien).. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Test zawiera 30 pytań.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańTest z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?.

Sprawdzenie znajomości lektury - kartkówka.

Milionerzy: Among Us!. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.samotna - Tak nazywa się góra, we wnętrzu której mieszkał Smaug.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do m.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" audiobookTest jest króciutki i prosty.. Przebieg zajęć.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Tolkiena.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. pierścień, miecz gandalfa ,,Młot na wroga", miecz Thorina ,,pogromca goblinów" Mieczyk Bilba ,,Żądełko" Brylantowa spinka starego tuka (przodka Bilba), magicyna sakiewka Trolla imieniem William Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Producenci postanowili z tego filmu zrobić prolog do Władcy Pierścieni, a to są zupełnie inne książki.. Quiz w Poczekalni.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Na szczęście Bilbo miał pieniądze, by odkupić swoją własność, gdyby ktoś nie zamierzał jej oddać dobrowolnie..

Potem z rozkoszą wprowadził się z powrotem do domu.

O Autorze taylor_123.. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego władcy .Nieproszeni goście.Uwaga!. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Informacje o autorze i okolicznościach powstania utworu.Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Film taki sobie, obejrzeć można, ale nie porywa.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. , przywódca - Ten, który stoi na czele (np.J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt