Napisz co robisz w swoim pokoju po niemiecku

Pobierz

den Rucksack packen - pakować plecak.. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. Polish Kiedy tylko ktoś ją włącza, natychmiast idę do innego pokoju czytać.Hobby po niemiecku - jak się zapytać.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Materiały do nauki języka niemieckiego.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. Krótkie i długie formy wypowiedzi po niemiecku, słówka i zwroty po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego i praca w Niemczech.In den Bergen - w górach.. Parę razy w tygodniu robię pranie.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. You know how she felt when Tom left hPoniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Die ganze Familie schmckt den Weihnachtsbaum.Napisz kilka zdań po niemiecku o sobie .. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju..

... co robisz w czasie wolnym po niemiecku.

Dywan jest niebieskiego koloru.. 2021-01-21 12:39:14 Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36Opisz swój pokój.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. Mein Zimmer ist sehr gemutlich und praktisch-Mój pokój jest przytulny i praktyczny.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Kiedy rano wstaje robię 100 brzuszków.. Następnie mam trening światkówki.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. 2 razy w tygodniu biegam wokół mojego osiedla.. Ruszam się prawie zawszę.. W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. Chodzę z psem na spacer.. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku.. Jem obiad.. Po szkole odrabiam lekcje.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam..

- Co robisz w wolnym czasie?

W domu odpoczywałam.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Czasami myje garnki.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Przykłady użycia - "w pokoju" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. ;) W sobotę śpię długo.. Opublikowano 24th January 2014, autor: Monika Łączna .Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. Jem śniadanie i ubieram się.. To wcale nie jest trudne, a ogranicza się do użycia, któregoś z tych trzech zwrotów: Was machst du in deiner Freizeit?. Na biurku stoi komputer.. O 13 mam kurs j.angielskiego.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Co tydzień podlewam kwiaty.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Potem umyłam .Napisz odpowiedzi w poprawnym czsie 2021-01-21 17:37:07 Przetłumaczy mi ktoś to na niemiecki albo chociaż część tego?. Ich mache alles in meinem Zimmer z.B:-Robię wszystko w moim pokoju na przykład mache ich Hausuafgabe-robie zadania domoweOpis pokoju po niemiecku.. Obok biurka stoją dwie szafy.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

... 88% Opis dania po niemiecku.

Trenuję 1 godzinę.. die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Es ist sehr klein aber ich mag ihm-Mój pokój jest mały ale lubię go.. Potem poszłam do szkoły.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jem dużo warzyw i owoców.. opis swojego zwierzątka.. w języku niemieckim.. ( biały dwuletni pers w z.. Dom moich marzeń po niemiecku .. Mój pokój ma 2 kilometry kwadratowe.. Podstawowa Gimnazjum Liceum Studia .Przykłady użycia - "drzwi do pokoju" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Robię zakupy i myję akwarium.Po polsku: Dla mojego zdrowia robię: 1.. Opowiada o Alicji ,ale nie takiej ,którą znamy, Alicja w filmie wpadła do dziury już po raz drugi, jednakże odkrywa Krainę Czarów na nowo.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. 3.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU ..

Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.

auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.Napisz co robisz w wolnym czasie po lekcjach i na weekendzie po polsku i po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Was sind deine Hobbies?Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. Po południu poszłam do domu.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Polish Dla nas, ludzi w tym pokoju , jest to problem, dla niemowląt biegunka jest śmiertelna.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań po niemiecku o tym co robisz w wolnym czasieZadanie: napisz po niemiecku kilka zdań o swoim mieście co i gdzie się w nim znajduje a czego tam nie ma oczywiście można zmyślać, nieskomplikowane zdania Rozwiązanie: meine stadt ist nicht grob hier gibt es ein kino, aber wir haben kein theater wir haben ein84% Opisz swój pokój.. W nocy .Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. durch den Wald wandern - wędrować przez lasNapisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Odpoczywam.. Nad biurkiem jest półka na książki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt