Uzupełnij tekst podanymi wyrazami następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie

Pobierz

- Ich mocht… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij dialog podanymi wyrazami.. C Cześć, Mario!. Użyj ich w odpowiednich formach.. Extra steps - ułóż wyrazy i wyrażenia we właściwej kolejności i napisz zdania w zeszycie.Podręcznik ćw.. -… poniżej.. Przeczytaj blog Chiary, a następnie ułóż zdania z podanych elementów.. Cd • 27 Posłuchaj ponownie nagrania z podręcznika i uzupełnij tekst nieformalnymi określeniami godzin.. Potem przerysuj do zeszytu tabelę z zad 3, czynności z zadania 1 podziel na te związane ze sportem (sport), muzyką (music), inne (other) i uzupełnij tabelę.Uzupełnij tekst podanymi wyrazami 2019-10-03 12:04:17 Uzupełnij zdania podanymi wyrazami .. 2010-09-14 19:29:48 Uzupełnij tekst podanymi wyrazami - angielski tekst.W zeszycie uzupełnij opis szkoły zadanie 3 strona 61. lekcja 2 Otwórz książkę na stronie 60, posłuchaj nagrania i wskaż odpowiedni obrazek (2.19) Popatrz na Phonics Rap na stronie 60.ex.. 4: Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij tabelkę.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Liebe • Valentinstag • Valentinswoche • Rosen • Geschenkhandel o s t e r n g e s c h b t a g p a i r g e b u r t s t a g d f e s t ei n e i h a u w e i h n a c h t e n s c u l a b s c h l u s s f e i e r v a l e n t a g k h o c h z i t p o s c h .Uzupełnij wypowiedź podanymi wyrazami.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania UWAGA DAM 30PKT!.

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.

Zadanie 5 - przepisz zdania i uzupełnij je przysłówkami częstotliwości tak, aby były zgodne z prawdą.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Ustal kolejność wypowiedzi w dialogu.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. 9.45 9.15 Es ist 1.Uzupełnij wypowiedź podanymi wyrazami.. słow…Uzupełnij wypowiedź podanymi wyrazami.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Niepełnosprawni Uzależnienia Uzupełnij tekst właściwymi słowami.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Uzupełnij dialog podanymi wyrazami następnie posłuchaj nagrania nehme nehmen lecker móchten empfehlen sie glas weib i wytumacz ale nie z goglie -WAS————-Sie?. Następnie ułóż z tych słów krzyżówkę.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. W wolnym czasie gram w squasha.7 Uzupełnij dialog właściwymi wyrazami z ramki.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. 2011-04-07 17:40:22 Uzupełnij zdania podanymi wyrazami .. 2010-09-14 19:29:48B Ważny dzień!. 35 9 MP3 83 Repetyt_matur_188-203_U11.indd 190 5/21/12 9 .Posłuchaj nagrania i powtórz wyrazy.. Odpowiedz na pytania.. Następnie w parach podawajcie na zmianę przeciwieństwa..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdz rozwiązanie.

Question from @Buhhhasssssssss - Szkoła podstawowa - Język niemieckiUzupełnij tekst podanymi wyrazami.. Uzupełnij tabelę, wpisując: un, un, una.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. 6/105 Uzupełnij zdania podanymi czasownikami w trybie rozkazującym.. Podpisz obrazki.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Uzupełnij tekst podanymi wyrazami.. Następnie wysłuchaj ponownie nagrań i sprawdź swoje .Zadanie 4 - posłuchaj piosenki i uzupełnij jej tekst wyrazami z ramki.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Uzupełnij dialog podanymi wyrazami następnie posłuchaj nagrania nehme nehmen lecker móchten empfehlen sie glas weib i wytumacz ale nie z goglie - WAS————-Sie?. Posłuchaj nagrania.Posłuchaj nagrania i powtórz nazwy czynności, znajdziesz je w książce na stronie 63 zad 1 (2.27).. Higieniczny tryb życia 8 Wybierz możliwość a lub b, aby uzupełnić zdania brakującymi słowami.. Następnie ułóż z tych słów krzyżówkę.. Wyjaśniam: nach - po, do, według aus - z, ze środka, z wewnątrz mit - z (kimś) der Hafen - port das Souvenir - upominek, pamiątka die Spezialität - specjalnośćUzupełnij rozmowę czasownikiem sein we właściwej formie.. 400 Filme.Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w czasie przeszłym Präteritum w odpowiedniej formie..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Przeczytaj na głos, posłuchaj jeszcze raz nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. -ich nehme… poniżej.. Podręcznik ćw.. Pierwsza wypowiedź została wyróżniona.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Nauczyciel.. Wir wohnen in Berlin.Uzupełnij minidialogi pasującymi wyrazami .. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Od czterech lat uczę tego języka.. Potem posłuchaj jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Zadanie: uzupełnij dialogi zwrotami z ramki posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi let s find out , i ve got an idea, neither have i Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Uzupełnij tekst dotyczący traktatu wersalskiego wyrazami podanymi w ramce.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij luki (1-7) podanymi wyrazami.. Wysłuchaj minidialogów i dopasuj do nich zdjęcia.. Następnie przepisz wyrazy do zeszytu - zrób rysunek lub przetłumacz..

Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.

Autor rozwiązania.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Podręcznik ćw.. Posłuchaj, powtórz wyrazy, a następnie dopasuj je do obrazków 1-8 z ćw.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt