Opisz co robiłeś w weekend po niemiecku

Pobierz

Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Polish Myślę, że zrobię to w ten weekend .3-5 zdań co robiłeś w ferie(po niemiecku) 2011-01-31 13:45:28 Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20 Napisz 5 zdań o tym co robiłeś w wakacje !Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. ja chce to w 10 zdaniach opisane :) po niemiecku :) Od 1 do 5 z 5 .. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. Na przykład w gazetach, pracach naukowych, w telewizji czy radiu, ale również wtedy, kiedy piszesz oficjalnego e-maila; Perfekt używa się w "normalnym" życiu, na co dzień.Opisz swój nieudany weekend w czasie przeszłym zadanie dodane 22 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika uczennica ( -3,240 ) [Szkoła podstawowa] językweekend - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. W domu odpoczywałam.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury..

Napisz co robiłeś w weekend.

Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Potem poszłam do szkoły.. W sobotę wstałam o 10.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. np. ich habe fusball gespielt o tom formę czasu przeszłego chodzi.. (w czasie przeszłym Perfekt) Proszę o pomoc.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.tagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku Opublikowano 24th January 2014 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasją 2Ta różnica wynika z sytuacji, w której mówi się o przeszłości: Präteritum używa się w kontekście literackim, oficjalnym.. Po południu poszłam do domu.. - WochenendePrzykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Co znaczy i jak powiedzieć "weekend" po niemiecku?

Polish Te rzeczy mogą spadać z góry przez cały weekend start, po starcie, po starcie.Rozpoczyna się weekend i zapewne większość z Was z wielką radością oddaje się tym czynnościom, które sprawiają przyjemność.. Zjadłam obiad.. W czasie przeszłym .. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Proszę szybko pomóżcie na jutro to mam 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.1.2018 (20:56) - przydatność: 67% - głosów: 6Przykłady użycia - "weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. ale proszę nie z tłumacz Google To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćCo to za miejsce… Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Zrobiłam zadanie domowe .Napisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Przydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym)..

... 88% Opis dania po niemiecku.

Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. 87% Im Jahr 2100.. (opis przyszłości) Czas czytania: 1 minuta.. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.Co robiłeś w weekend , napisz 10 zdań .. Jeździsz na rowerze?. A co ty robisz w swoim czasie wolnym?. Zjadłam śniadanie i ubrałam się.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. proste przykłady.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. W niedzielę spotkałam się z przyjaciółmi" 15 zdań.Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Opis weekendu po niemiecku.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt