Szczegółowy test z akademii pana kleksa

Pobierz

Jak miał na imię Pan Kleks ?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Bardzo polecam!. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksależał na dnie stawu przy Akademii.. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!. Gdy Adaś skończył swą opowieść, Pan Kleks udał się z uczniami do fabryki dziur i dziurek pana Bogumiła Kopcia, który dorabiał sobie pracując jako linoskoczek.Akademia miała bowiem pomysł na .14.. Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test znajomości lektury Akademii pana Kleksa.. b) zapoznanie ze szkołą.. Okazało się, że w chwilach wolnych od zajęć w fabryce inżynier występuje w cyrku jako linoskoczek, aby nie wyjść z wprawy w owijaniu jednej nogi dookoła drugiej.Test: Akademia Pana Kleksa Sprawdzian ze znajomosci lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam sie Adam Niezgodka, mam dwanascie lat i juz od pol roku jestem w Akademii panaWyrozumiały i radosny Pan Kleks był częstym towarzyszem naszych dziecięcych zabaw.. Co mieściło się na pierwszym piętrze Akademii ?Pytania Testowe Z Akademii Pana Kleksa.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej..

Pytania i odpowiedzi do lektury akademia pana kleksa (65).Akademia pana Kleksa była miejscem szczególnym.

Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Kłótnia pana Kleksa z Filipem.. Pan Kleks zamienił się w guzik.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.d) sekrety pana Kleksa 4.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. c) choroba chłopca.. Prawda o Alojzym.. Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Brakuje odpowiedzi.. Ach, jak bardzo zazdrościłam mu jego przygód.. 2 podręcznik, s. 124-127 seo link:szkola-podstawowa-klasa-4-schematy Lekcja kleksografii!. Mogli uczyć się w niej wyłącznie chłopcy, których imię zaczynało się na literę A.. »Jan Brzechwa Akademia pana Kleksa TEMAT LICZBA GODZIN MATERIAŁY Sprawdzian ze znajomości lektury.. Kiedy Adaś Niezgódka trafił do Akademii Pana Kleksa miał zaledwie 12 lat.. Poznaj swój wynik.. Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Podaj swoje imię:Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Rozpocznij test.. d) pomoc doktora Paj-Chi-Wo - czapka bojdychanów.. Pierwsze zmiany w Akademii.. Odpowiadaj pełnymi zdaniami! ". b) nieprzyjemne spotkanie z królem wilków.. Pan Kleks odczytuje sen Adasia o siedmiu szklankach..

Pytania i odpowiedzi do lektury akademia pana kleksa (65).Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa..

Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Historia szpaka Mateusza.. e) atak wilków na królestwo.Praca klasowa "Akademia pana Kleksa"- klasa IV I. Osuszenie stawu przez pana Kleksa.. Powrót oka pana Kleksa z Księżyca.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. Wielka uroczystość w Akademii pana .Bez tego pan Kleks wszystko zapomina.Charakterystyczną cechą Pana Kleksa jest pracowitość, ponieważ on cały czas cos robi, jest w ruchu.. Test - Akademia pana Kleksa Test.Magiczne przedmioty w Akademii ostatnidzwonek.pl, Powiększająca pompka - z wyglądu przypominała zwykłą oliwiarkę, używaną do oliwienia maszyny do szycia.. anuluj.a) przybycie do akademii pana Kleksa.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1352 razyTest wiedzy o lekturze "Kapelusz za sto tysięcy" - sprawdź czy wszystko o niej wiesz!. 1Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009. a) chłopców, którzy mają problemy z nauką b) chłopców, których imiona zaczynają się na literę A c) chłopców, którzy dobrze się uczyli d) chłopców, których imiona kończą się na literę A 5. a) Ambroży b) Alojzy c) MateuszSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa..

W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Akademia pana Kleksa - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Akademia pana Kleksa.

Tagi dla tego testu: przyjaźń, nauka, humor, lektura, magia, kleks.. 1 karta pracy (załącznik 1) 1.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.. Walka z muchami.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Rozwiąż test!Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Test składa się z 12 pytań.. Dwaj nowi uczniowie.. Ogółem w szkole było dwudziestu czterech uczniów.. Nocna wizyta Filipa.. Pan Kleks miał na imię Ambroży, a Mateusz był szpakiem, który potrafił doskonale mówić, choć wypowiadał tylko końcówki wyrazów.. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe ostatnidzwonek.pl, Akademia pana Kleksa | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • testPytania Testowe Z Akademii Pana Kleksa.. 17 pytań.. a) pasja młodego księcia.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!24.. Rozwiąż test!Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

Akademia Pana kleksa liczyła 4 Adamów, 5 Aleksandrów, 3 Andrzejów, 3 Alfredów, 6 Antonich, 1 Artur, 1 Albert i 1 Anastazy =24 uczniów akdemi.Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.

Jakich chłopców przyjmuje pan Kleks do swojej Akademii?. Mateusz odrabiał z chłopcami lekcje i często zastępował pana Kleksa w szkole, kiedy mężczyzna szedł łapać motyle na drugie śniadanie.. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt