Test z lektury opowieść wigilijna trudny

Pobierz

Wanisz 3 lata temu.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Zmień szablon .» Strona główna » Język polski » Pozytywizm » Opowieść wigilijna.. "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. Musiał zarabiać na życie od dziecka, tułał się, był biedny.. Więcej.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Test składa się z 12 pytań.. 2.Duch Przeszłej wigilii.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 3.Z kim mieszkał?. Poproszony o wigilijny datek naMieliście zadanie klasowe z Opowieści Wigilijnej?. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. zwaliłam na 5 pytaniu.. Ja nazywali się duch drugi (2.). 2.Kim był główny bohater?. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Opowieść wigilijna Opowieść wigilijna - streszczenie i test Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Poniższymi argumentami będę starał się udowodnić tą oczywistą dla mnie tezę.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. — O kim mowa?Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens)..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Archiwum .. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3. .. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. 2010-03-06 20:14:59 Mieliście test z lektury "Zemsta" ?. 2011-01-03 17:06:58 Jakie mieliście pytania na pracy klasowej z lektury pt,, Opowieści z Narnii"?. i trzeci (3.).. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: : 2.. Polub.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. POWODZENIA.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: rozdział z podręcznika Lektury do nauki przemiotu Język polski w Klasa I Gimnazjum.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. poacie pytania ?. CZĘŚĆ I.. Test składa się z 15 pytań.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!.

"Opowieść wigilijna" - test trudny.

Udostępnij.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190 .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. Rozwiąż test!Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Edytuj elementy.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Tromba czy Marcin Dubiel?. Krzyżacy popularność .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijna .. Powodzenia!. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Kiedy go poznajemy, jest osobą wyjątkowo nieciekawą - skupioną na sobie i swoich potrzebach, egoistyczną, lekceważącą innych, bez poważania dla ich uczuć czy nawet trudnej sytuacji.Ułóż krzyżówkę z wyrazem skąpiec (hasła pomocnicze muszą być związane z lekturą ,,Opowieść wigilijna).Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka"..

Rozwiąż test!Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.

Sprawdź swą wiedze na temat książki Karola Dickensa Opowieść Wigilijna.. Osadź .. Rozpoznasz postacie z Miraculous w .Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. 2010-10-15 20:21:29Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. wika123111; 13.01.2011 Opowieść wigilijna Musze ułożyć krzyżówkę o hasle "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" i odpowiedzi muszą być od tej książki pomożecie ułożyć i odrazu pytania ?Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011"Opowieść wigilijna" Karola Dickensa jest niezwykle interesującą i pouczającą lekturą.. Tromba czy Marcin Dubiel?. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

To wpłynęło na jego światopogląd.Sprawdź swą wiedze na temat książki Karola Dickensa Opowieść Wigilijna.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Opowieść wigilijna Musze ułożyć krzyżówkę o hasle.. - rozwiązanie zadania .. Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW książce Opowieść wigilijna test, któremu zostaje poddany Scrooge, zupełnie zmienia jego podejście do ludzi i do otaczającej rzeczywistości.. Uczy ona o najważniejszych wartościach ludzkich i ukazuje, że w każdym człowieku znajduje się dobro, choć nie jest ono zawsze widoczne.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Duch Przyszłej Wigilii.. Skomentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt