Test sprawdzający z lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901a) Diana zatruła się nieświeżymi owocami b) Ania przez pomyłkę poczęstowała przyjaciółkę alkoholem c) pokłóciły się o Gilberta 18) Wynik egzaminów Ani do seminarium był a) gorszy od Gilberta b) lepszy od Gilberta c) taki sam 19) Podczas koncertu w hotelu Ania a) śpiewała b) grała na fortepianie c) recytowałaTest do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Czy nadajesz się na MORSA?. Treść.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7.This quiz is incomplete!. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Test składa się z 12 pytań.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyWpierw Maryla przeciwna była zatrzymaniu dziewczynki - jednak po rozmowie z panną Spencer zmieniła zdanie i odtąd Ania pozostała u Cuhbertów.. 2010-02-15 16:53:08Jakie mieliście pytania na teście z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" ?. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Pobierz (docx, 19,8 KB) .. Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego Wzgórza .. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?.

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Rozwiąż test!a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. .Test z pytaniami zamkniętymi i otwartymi sprawdzający stopień znajomości lektury.. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Question 1Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54 Lektura " Ania z zielonego wzgórza " .. 2012-12-02 19:51:24 3 pytania z lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2010-02-21 18:52:05 Załóż nowy klubNajprościej przekonać się o tym, rozwiązując test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza..

2010-01-16 11:11:17 Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " !

(imiona i nazwisko) .Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. W Długiej Rzece.Opis testu.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. Jaka jest geneza utworu?. 1. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat liryka !Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012sprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. answer choicesZobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Po serii dwunastu pytań dla każdego ucznia stanie się jasne, na ile dobrze pamięta szczegóły fabularne i czy przypadkiem nie potrzebuje odświeżenia wiedzy, by wypaść na klasówce jak najlepiej!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test: Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: a) nie można określić czasu akcji ..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

W Głębokiej Rzece.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Życzę wam powodzenia!. Ania z Zielonego Wzgórza.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Filmy.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .. "Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Milionerzy: Among Us!. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281740.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. W Szerokiej Rzece..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt