Sprawdzian z treści tajemniczy ogród

Pobierz

1.Jak nazywa się główna bohaterka powieści?. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. 84 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Zawiera 16 pytań.. 11 Obserwuj .. Pati_Quizy_123 • 8 godzin temu.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Lekturka 4 lata temu.. Dalsze strony zostały uznane przez właściela bloga za zawierające treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat).. Wyślij zgłoszenie.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Jako rodzaj literacki jest to: a. opowiadanie b. epika c. film d. tragedia 4.. Sprawdzian z lektury inaczej.. Gdzie wychowywała się Mary?. To z ciekawych opowieści, zorientowałam się, jak dokładnie uczniowie znają dzieje bohaterów.. 11 Obserwuj autora Dodaj do .. Część 3.. PYTANIA OTWARTE 1.. Test: Tajemniczy ogródTajemniczy ogród bez tajemnic.. Zastanawiam się, jak na ten sposób pracy zareagowaliby siódmoklasiści.. Jako gatunek literacki jest to a. epopeja b. epika c. powieść d. tragedia 3.. Osobą przybywającą z Indii jest: a.Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Mary praktycznie nie znała swojej matki.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąSPRAWDZIAN Z LEKTURY 1. Podaj imię i nazwisko autora "Tajemniczego ogrodu" 2.. Jak nazywał się gawron Dicka?. (zanim przyjechała do posiadłości Cravena) 3.Skąd przyjechała bohaterka?to może ich poszukaj!. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jest bardzo stary i ogromny, wyposażony w masywne starodawne meble.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. 2.Jakie imię nosiła opiekunka głównej bohaterki?. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2..

Załóż własny blog!Tajemniczy ogród.

Chyba nie zaryzykuję.Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 66333 razy.. Kiedy Mary tam przyjechała, światło paliło się w niewielu oknach.. dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.Witaj na stronie Quizz.pl.. Co Martha podarowała Mary?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Super no 8lutego mam sprawdzian z tej lektury i zbyt dobrze to nie ZDAŁAM ALE QUIZ ŚWIETNY CZY ZROBISZ Z MIKOŁAJKA .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Bo też dom był w dużej części pusty.sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod turbofile.co.pl/ .. pytanie 1 z 10.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Tajemniczy ogród - test ...Tajemniczy ogród.

Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Oglondałam to w dzieciństwie i warto było sobie pszypomnieć ,polecam z całego serca Odpowiedz anonim67 (*.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY PT. "TAJEMNICZY OGRÓD" Na podane pytania odpowiedz pełnymi zdaniami.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał "naczelnym ogrodnikiem"?. Część 1.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?.

Tajemniczy dom i ogród.

Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:9. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. *.153.67) wysłano z m.cda.pl 2021-01-10 23:46:46 +1 Oglondam to kilka razy pod rząd .Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Misselthwaite Manor to niezwykły dom.. Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wyślij zgłoszenie Lekturka.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. Jutro mam sprawdzian z treści.. Część 2.. Ma formę pytań otwartych.Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt