Opowieść wigilijna testy z odpowiedziami

Pobierz

Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Test składa się z 15 pytań.. 2.Kim był główny bohater?. Ebenezer Scrooge, Fred - siostrzeniec Scooge'a i jego żona, Jakub Marley - duch przyjaciela i wspólnika Scrooge'a, Bob .. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Akcja opowieści rozgrywa się w XIX wieku w Londynie w sklepie i domu Ebenezera Scrooge'a.. Polski zamiana na aspekt niedokonany 2021-01-21 17:02:55; Aspekt niedokonany 2 2021-01-21 17:02:20; Aspekt przeciwny (niedokonany) 2021-01-21 16:54:47 Czy jest jakaś specjalna książka (jaka?. To nie ulegało wątpliwości.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Scrooge i Cratchit Geneza dzieła.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. 2.Duch Przeszłej wigilii..

Dickensa Opowieść wigilijna.

10"Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Poproszony o wigilijny datek naWybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Charles Dickens OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Powodzenia!. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Jedyną dziewczynę, z którą był związany, odrzucił, ponieważ straciła swój posag.Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: utworu i gatunek..

GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.

Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. ), w której można sprawdzić, które słowo albo wyrażenie należy do mowy potocznej, a które do formy literackiej?. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .ZADANIE 10W zadaniu 10 uczeń musiał uzupełnić zdania tak, by w treści znalazły się prawdziwe informacje.Bohater Opowieści wigilijnej Ebenezer ScrooSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Rozwiąż test.. Duch Przyszłej Wigilii.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Bohaterowie.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Bohater żyje samotnie, nigdy się nie ożenił.. i trzeci (3.).. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: : 2.. UWAGA!. Test składa się z 12 pytań.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Rozwiąż test!test z włoskiego przysłow mapet opium w rosole inne fajne quiz darmowe testy zycie karta rowerowa test ze zmierzchu pilka nozna film wojsko polskie test z mitologii greckiej prawo jazdy test z poprawnej polszczy test z dziadów test z gry komputerowej hollywood test z religii muzyka english obraz dymitriady test z motoryzacji test piłki .Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Strona 4 z 36 OPOP-Q00-1904 Przeczytaj tekst i wykonaj zadania..

Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.

Zwłaszcza naEbenezer Scrooge, główny bohater "Opowieści wigilijnej" to stary skąpiec, który prowadzi w Londynie własny zakład handlowy.. Marceloli 4 lata temu.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Opowieść wigilijna; Opowieść wigilijna, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Opowiadanie ukazało się w 1843 roku z ilustracjami Johna Leecha - ich prezentacja na tej stronie.. Czas i miejsce akcji.. POWODZENIA.. 3.Z kim mieszkał?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. 2021-01 .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyOpowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: bohaterowie lektury opowieść wigilijna.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. 5.Jak się nazywał drugi duch?.

69Test wiedzy z lektury - "Opowieść wigilijna" xX_Zaczytana_Xx 4 miesiące temu.

Rozwiąż test!Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (44) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Ja nazywali się duch drugi (2.). Tagi dla tego testu: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. 250'000Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. 2.Duch Przyszłych Wigilii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt