Sprawozdanie z wycieczki do krakowa i wieliczki

Pobierz

uczniowie klasy III gimnazjum uczestniczyliw dwudniowej wycieczce do Wieliczki, Krakowa i Oświęcimia pod opieką nauczycieli: Marzeny Drapały i Dariusza Grefenheima.. Zwiedzanie kopali soli w Wieliczce Kopalnia soli "Wieliczka" (od XIII wieku do 1772 wchodzi w skład Żupy krakowskiej) - jedna z najstarszych na świecie kopalni soli kamiennej mieszcząca się w Wieliczce pod Krakowem.W dniach 14 - 18 maja 2018 roku klasy 7a, 3a, 3b i 3h gimnazjum wzięły udział w wycieczce na południe Polski, do Zakopanego, Krakowa, Wieliczki i Zatoru.. Podróż minęła szybko i przyjemnie.. Zapewniamy osobisty odbiór transport powrotny na wyznaczone miejsce, nowoczesny, klimatyzowany samochód Mercedes Benz oraz przyjaznego kierowcę do Twojej dyspozycji przez cały dzień.Zakopane Kraków i Wieliczka - Autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego.. W dniach 13 i 14 maja 2019 roku uczniowie klas: V a i c pod opieką Pań: Katarzyny Jabłońskiej, Anny Kuśmierek, Joanny Mądrzyk i Agnieszki Retkiewicz wzięli udział w dwudniowej wycieczce do Ojcowa, Krakowa i Wieliczki.Regularne wycieczki z Krakowa.. Na początku odwiedzisz kopalnię soli w Wieliczce.. Istnieją takie miejsca, które każdy Polak przynajmniej raz w życiu powinien odwiedzić, by móc poznać prawdziwie dziedzictwo własnego kraju.. 2.Na szęście dotarcie z Krakowa do Wieliczki jest całkiem proste, a z naszym przewodnikiem nie będzie stanowiło dla Ciebie żadengo wyzwania..

Atrakcje wycieczki: 1.

Spędź 2 niezapomniane dni w Krakowie w klimacie zabawy oraz… Impreza firmowa w Krakowie - kolacja jubileuszowa i inne!. 2014-01-13 20:18:21 Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO KRAKOWA 20-27 KWIECIEŃ 2015 W dniach od 20 do 27 kwietnia na wycieczkę szkolną do Krakowa i okolic udało się 22 uczniów .. W 1978 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.Cena wycieczki zawiera: odbiór z hotelu/hostelu, transport klimatyzowanym minibusem, opiekę pilota, usługę licencjonowanego przewodnika w Kopalni, odwiezienie do hotelu/hostelu.. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Barbakanu poprzez Planty.. Wieliczka posiada również dogodną lokalizację, oddalona jest zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa.. W dniu 27.10.2016 klasy II i III SP w Grajowie uczestniczyły w wycieczce do Krakowa z przewodnikiem.. Zwiedzanie z przewodnikiem znanej na całym świecie podziemnej Trasy Turystycznej.. KrakowDirect oferuje regularną wycieczkę do muzeum Auschwitz-Birkenau i Kopalni Soli w Wieliczce..

Zapytaj o wycieczki grupowe.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa.

Pod Wzgórzem Wawelskim spotkaliśmy się z przewodnikiem, który oprowadzał nas po mieście.. Pierwszą atrakcją turystyczną było spotkanie z ziejącym ogniem legendarnym smokiem wawelskim.Wycieczka jednodniowa do Krakowa.. Pierwszym etapem wyjazdu było zwiedzanie Kopalni Soli "Wieliczka" poprzedzone spacerem po mieście oraz obiadem w Karczmie "Pod Wielką Solą".Tutaj znalazłam sprawozdanie kogoś z wycieczki do Krakowa.. Zarówno w trakcie klasycznego zwiedzania Trasy turystycznej jak i jej wariantów tj. Odkrywamy Solilandię i Śladami legend, uczniowie przeżyją masę przygód i poszerzą swoją .Wycieczka rozpoczyna się w Warszawie.. Wieliczka okazała się miejscem pełnym tajemnic.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa czwartek, 05 czerwca 2014 00:00 | | | W dniach 2 i 3 czerwca 2014r.. Poniżej opisaliśmy kilka możliwości - do Ciebie należy już tylko wybór sposobu, który najbardziej Ci odpowiada, i zarezerwowanie sobie dnia na poznanie tej wyjątkowej atrakcji.Wycieczka zakończyła się "słonymi" zakupami w kompleksie komór 125 metrów pod ziemią.. Regularna wycieczka z lokalnym przewodnikiem zajmuje około 2,5 .Przejazd do Kopalni Soli w Wieliczce.. Drugiego dnia, tuż po śniadaniu wyruszyliśmy do Krakowa.. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się pomnikom i jesiennej przyrodzie..

Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa, Wieliczki i Ojcowskiego Parku Narodowego w dniach 5-8 maja 2015r.

Na miejsce zawiezie Cię przyjazny kierowca w nowoczesnym, komfortowym minibusie.. Wycieczka z przewodnikiem jest wspaniałą przygodą dla całej rodziny.. 16 października 2012 r. grupa uczniów naszej szkoły, pod opieką pań: Natalii Sambor, Barbary Stachowicz, Izabeli Brzyk i Estery Pawlik wyruszyła na wycieczkę do grodu Kraka.. Następnie kierowca zabierze Cię do Krakowa na obiad w jednej z restauracji, w której stołują się mieszkańcy.Nasza regularna wycieczka do Wieliczki z Krakowa trwa około 4 godzin.. Następnie autobusem miejskim dojechaliśmy do Wieliczki, gdzie wraz z przewodnikiem zeszliśmy na 385 metrów.. To jest wycieczka regularna (zwiedzanie odbywa się w grupie), ale na życzenie może też zostać zorganizowana w wersji prywatnej.. Kraków i Wieliczka - ciekawa historycznie wycieczka.. O godzinie 21:05 wsiedliśmy do pociągu, który z Dobiegniewa zabrał nas prosto do Krakowa.Wycieczka do Krakowa "Dwa dni w Krakowie" to doskonała propozycja na wycieczkę szkolną lub wycieczkę firmową dla grup zorganizowanych.. O godzinie 05:50 uczestnicy wycieczki zabierani są spod hotelu, aby zdążyć na pociąg do Krakowa odjeżdżający o godzinie 6:15.. Możesz zobaczyć jak to trzeba poprawnie napisać: W dniach 25.03-30.03.2009 nasza klasa była na wycieczce w Krakowie..

Podziemia wielickiej Kopalni stanowią idealne miejsce na edukacyjne wycieczki szkolne.

Powrót do hotelu.. 08.00 Wyjazd z Zakopanego (mapa przystanków) 11.00 Zwiedzanie Kopalni Soli; 13.30 Czas wolny na obiad; 14.30 Wyjazd z Wieliczki; 15.30 Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Krakowa (2,5 godziny): Wawel, Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki; 18.00 Czas wolny; 19.00 Wyjazd z .Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce jest całodzienną wycieczką pociągiem ekspresowym z Warszawy.. Dla klientów indywidualnych prowadzimy wycieczki prywatne samochodami osobowymi lub mini-vanami z naszymi doświadczonymi, anglojęzycznymi kierowcami.Nie tylko bawią i uczą, ale też pozwalają na urozmaicenie nauki oraz oderwanie się od szkolnej ławki.. Zostaniesz odebrany z hotelu przez naszego kierowcę mówiącego po polsku, angielsku lub w innym języku.. Oczywiście zapewniamy transfer z hotelu do dworca kolejowego oraz bilety na pociąg .Przenosimy salę lekcyjną głęboko pod ziemię, a zajęcia szkolne zamieniamy na wesołą wędrówkę solnymi korytarzami.. Tą jedną z najstarszych kopalni soli kamiennej na świecie zwiedza rocznie około milion turystów (bilet wstępu i przewodnik 46 zł/os.. Wycieczka do Krakowa to nie tylko zachwycające zabytki, ale również… Fun Kraków 2 dni zł 205.. Jest to jedyny na świecie czynny bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej obiekt górniczy.Przyjazd do Wieliczki .. Siedem godzin później znaleźli s.Bardzo chcieliśmy zwiedzić to historyczne miasto, dawną stolicę Polski.. Od XIII wieku do 2007 roku kopalnia ta produkowała sól kuchenną.. Naszych gości odbieramy z hotelu pomiędzy 8:20 a 9:10 lub 14:25 a 15:25.. - płatny dodatkowo).. Około godziny dziewiątej byliśmy już w Krakowie.Zanurz się w niesamowity świat dawnej kopalni soli.. Kraków 3 dni!. Program wycieczki był ciekawy i dostarczył wielu niezapominanych wrażeń.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa.. Ważne informacje.. Program uwzględnia zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem i najważniejszych atrakcji małopolskiej stolicy : Wawel, Stare Miasto, Kopiec Kościuszki, Kazimierz i Łagiewniki oraz zwiedzanie Kopalni Soli .PROGRAM wycieczki jednodniowej do Krakowa i Wieliczki.. To właśnie Kraków -III Gimnazjum w Sieteszy wraz z opiekunami: Panią Dorotą Wójcik, Panią Aliną Dudek oraz Panią Barbarą Szafrańską - Gąsior uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Wieliczki i Krakowa.. W poniedziałek 14 maja uczniowie wraz z opiekunkami rozpoczęli swoją podróż spod siedziby SP3 około godziny 5:00.. 18:00 ObiadokolacjaZwiedzani w kopalni trwa około 2,5 godziny, a dojazd z Krakowa do Wieliczki zajmuje do 40 minut.. Kopalnia Soli w Wieliczce jest jednym z najcenniejszych zabytków na ziemiach polskich, rocznie odwiedzanym przez ponad milion turystów z całego świata..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt