Zdania podanymi przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym

Pobierz

My top score in this game / good / yours He.Uzupełnij zdania wpisując podane przymiotniki w stopniu wyższym lub najwyższym wszystko w załączniku :) Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij zdania podanymi przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym.. a) (schön) Sie sieht _____ von allen aus.Uzupełnij zdania wpisując przymiotnik w stopniu równym, wyższym lub najwyższym.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania 1. neutri) = krócej (przysłówek) (longus -a -um długi) > longius dłuższe = dłużejNapisz przymiotniki podane w nawiasie w stopniu równym, wyższym lub najwyższym.. 2.Przysłówki tworzone od przymiotników mają w stopniu wyższym postać identyczną ze stopniem wyższym wyjściowego przymiotnika w rodzaju nijakim, np.: (brevis -e krótki) > brevius krótsze (Nom.. 2014-03-01 12:27:32; Napisz po 5 zdań w stopniu najwyższym i wyższym angielski 2020-02-07 16:09:50; Wpisz przymiotniki / przysłówki w stopniu wyższym i najwyższym.. Heute ist dasUzupełnij zdania przymiotnikami w stopniu wyższym i najwyższym.. Łukasz jest punktualny, Marcin., a. jest Marek.. Ania jest pracowita, Karolina., a. jest Kasia.W przymiotnikach jednosylabowych, stopniując na wyższy i najwyższy stopień, podwaja się końcową pojedynczą spółgłoskę np. big, bigger, the biggest..

Uzupełnij zdania podanymi przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym.

Wpisz tylko uzupełnienie.. Uzupełnij zdania podanymi przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym.. 2011 .Podane przymiotniki zapisz w stopniu wyższym i najwyższym: boring, cheap, easy, exciting, safe.Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Uzupełnij zdania, używając przymiotników w nawiasach w stopniu równym, wyższym lub najwyższym.. 1 Her bedroom is ___nicer__ (nice… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupelnij zdania przymiotnikami w stopniu wyższym i najwyższym 2 Zobacz odpowiedzi Źle .. Pamiętaj też, że jak coś jest "naj" to zawsze dajemy przed tym "the" !5.. Wpisz tylko uzupełnienie.. Played 0 times .Napisz zdania z przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym.. 4Wykorzystując wyrazy podane drukowanymliterami, uzupełnij zdania z luką tak, abyzachować znaczenie zdania wyjściowego.W każdą lukę wpisz maksymalniePlay this game to review English.. Uzupełnij zdania, wpisując przymiotniki w stopniu wyższym i najwyższym.. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.. (1 pkt za każdą poprawną odpowiedź = 4 pkt) 1.. 4 The location of the cottage is _better_ (good) than the location of the hotel.Napisz podane przymiotniki w stopniu wyższym i najwyższym: long, lucky, big, cheap, famous, far, thin, boring, funny.Zadanie: 1 uzupełnij poniższe zdania przymiotnikami w stopniu wyższym lub 1 uzupełnij poniższe zdania przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższymUzupełnij zdania wpisując przymiotnik w stopniu równym, wyższym lub najwyższym..

Zastosuj przymiotniki w stopniu wyższym i najwyższym.

4 Uzupełnij zdania przymiotnikami w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym.. Uzupełnij zdania podanymi przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym.. Heute ist dasWystopniuj przymiotniki w stopniu wyższym i naj wyzszym.. 2013-02-03 20:00:43; Ułóż zgodne z prawdą zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt