Przeczytaj tekst obok do każdej części tekstu 1 4 dopasuj nagłówek af the world of work in 2020

Pobierz

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej z oznaczonych części tekstu (4.1.-4.4.).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej z oznaczonych części tekstu (4.1.-4.4.).. NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Jeden nagłówek nie pasuje do żadnego fragmentu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Przeczytaj nagłówki (tytuły) a-b w zad.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Odpowiedz na pytania 1-6 na podstawie tekstu.Modelowy tekst w zadaniu 1 podzielony jest na 4 części.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej z oznaczonych części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. 2 Zobacz odpowiedzi MikiMix00 MikiMix00 1 .F 2 .C 3 .A 4 .D Nie ma za co ;D Chinchilla7 .Zadanie 4.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-H) do każdego fragmentu tekstu (4.1.-4.7.).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. (0-4) Przeczytaj tekst.. To bardzo ważne zadanie, pomoże Wam w napisaniu własnego tekstu..

(4 pkt) Przeczytaj tekst oraz nagłówki podane na następnej stronie.

Wpisz w każdą lukę 8.1.-8.4. literę, którą oznaczono brakujący fragment (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Strona 4 z 13 MJA-1P Zadanie 4.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Zadanie 5 Przeczytaj trzy teksty związane z jedzeniem.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej z oznaczonych części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Strona 4 z 13 MJA_1P ROZUMIENIE PISANEGO TEKSTU Zadanie 4.. Pytanie 1/4 Usłyszysz wypowiedzi trzech osób.. - D Zadanie 5 Przeczytaj trzy teksty związane z jedzeniem.. Oczywiście są również inne wyrażenia:Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1.. Zakreśl literę A, B albo C .Zgodnie z kolofonem dołączonym do Kodeksu, początek jego istnienia wiąże się z osobą skryby Shlomo ben Buya, który około 920 roku skopiował tekst spółgłoskowy.. wybierz jedną odpowiedź spośród A, B lub C.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.Przeczytaj i przetłumacz poniższy tekst, a następnie każdemu fragmentowi (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu..

(4 pkt) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. A.Strona 4 z 13 MJA-1P Zadanie 4.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. (7 pkt) Przeczytaj tekst.. Popatrzcie na All Clear Tips - macie tam gotowe pomysły na wyrażanie opinii np. Na temat filmu.. Wybierz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Następnie około roku 930 Aaron ben Mosze ben Aszer, ostatni i najbardziej znaczący przedstawiciel rodu ben Aszerów z Tyberiady, dokonał weryfikacji tekstu, opatrzył go samogłoskami (niqqud) i akcentami (te'amim) oraz .. Zakreśl literę A, B albo C .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Weryfikacja tekstu pod kątem błędów rzeczowych.. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA ZADAŃ OD 1..

Do każdego akapitu dopasuj zdanie (A-G), które oddaje jego treść.

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. 2011-02-05 14:10:37; Krótki tekst, przeczytaj, oceń ^^ 2013-01-21 10:50:00; Przeczytaj opis 3 miast ( a-c ) oraz pytania (1-4) do każdego .Trwa matura 2017.. Uwaga: jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu tekstu.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Link do podręcznika podany wyżej) *Rozwiąż zadania .. Uwaga!. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.. 2, a następnie przyporządkuj je do poszczególnych fragmentów tekstu 1-3.. THE WRONG MAN ARRESTEDWpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Odpowiedzi przyślij na Messenger lub .. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz .Strona 4 z 16 MJA-2P Zadanie 4.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej oznaczonej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Przeczytaj tekst.. właściwą postać przedstawioną na obrazku (A-E).Witam, jestem na 1 roku informatyki, miałem pierwsze zajęcia z programowania i nie potrafię sobie na razie poradzić do końca z..

Odpowiedzi i arkusz CKE zDopasuj teksty do nagłówek.

Spróbujcie je dopasować (litery od A do D) do opisów każdego paragrafu (1-4).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Sprawdzenie tekstu pod kątem ewentualnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub innych.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: jeden fragment został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz odpowiednią literę w każdą lukę.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie dialog.. W każdym zadaniu (1.1.-1.5.). Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Odpowiedzi i arkusz CKE zSłuchaj nagrania i czytaj tekst o lodach.. Powodzenia.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej części tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdego części tekstu (1-4).. Na podstawie informacji w nim zawartych dopasuj do każdej osoby (3.1.-3.4.). 4.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt