Przysięga odcinek 246 youtube

Pobierz

W tureckich mediach pojawiły się za to pierwsze doniesienia o finale 3. sezonu serialu "Przysięga".. Narin odwiedza Kemala w firmie i zawozi mu ciepłe ciasteczka.. Przysięga 471 w TV pojawi się w poniedziałek.. Cavidan daje się namówić Oyi na wspólne wyjście.. 2020 Odcinek 485.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 50 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2020-08-19 21:09 .. Dzwoni w tej sprawie do Reyhan.Przysięga odcinek 245 i 246: Erhan dowiaduje się, że małżeństwo Narin jest fałszywe!. 246. odcinek serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany we wtorek, 2 września 2020 roku o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.. Lubisz serial .Seriale tureckie.. Sprawdź, co wy.1:00:28.. 245 i 246: Erhan zajmuje miejsce przy sąsiednim stoliku, ale jego wzrok cały czas skierowany jest na dawną narzeczoną.. Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Cavidan wręcza Sunie wyciąg z akt policyjnych.. napisy pl#zostańwd.Przysięga streszczenie szczegółowe odc.. Ile odcinków ma serial […]Banu chce kupić Emirowi prezent, ale prosi o radę Reyhan.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Ile odcinków ma serial?. Narin boi się, że Erhan przyjdzie do domu Kemala.Przysięga Odcinek 246 / Przysięga.. Feride nie chce przebaczyć Emirowi, a Kemal odkrywa prawdę o Kumru i radiologu..

Kiedy ostatni odcinek?

1041: Elif jest w kuchni.. 474, 475, 476Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piąPrzysięga, odcinek 246: Gdzie i kiedy oglądać?. Leyla lunatykuje przy Kemalu.. To ją kompletnie załamie!Przysięga na antenie TVP - od poniedziałku do piątku.. Komentuj .. Obserwuje to Nigar i zawiadamia matkę Emira.. Dziewczyna, chcąc jak najszybciej opuścić to miejsce, zwraca się do .Przysięga to niezwykle popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 246 i 247 odc Przysięga.. Narin szykuje dla Kemala wystawny posiłek.. Narin jedzie do firmy męża, żeby się rozmówić z Erhanem.Emir wie już, że Reyhan nie ma nic wspólnego z Vuralem.. W końcu Cavidan oskarża o kradzież Zeynep.. A Narin się cieszy, że pozbyła się Erhana i szykuje dla Kemala pyszną kolację.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Polub stronę na fb i bądź na bieżąco #przysięgaPrzysięga 471, 472, 473 po polsku.. Reyhan spóźnia się na zajęcia prowadzone przez Emira.. Wszyscy szukają go w całym domu.. Kemal namawia Narin do zwierzeń.. To ogromna suma, której nie ma z czego spłacić.. Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 472, 473, 474, 475.Przysięga - streszczenia odcinków..

A Narin się cieszy, że ..."Przysięga" odcinek 471.

Reyhan kłóci się z Emirem.. telenowela Turcja 2019 Emir spotyka się z Banu na dodatkowych zajęciach, a Reyhan szaleje z zazdrości.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Please Subscribe: Reyhan ma za sobą pierwszy dzień na uczelni.. Dziewczyna w 471. odcinku "Przysięgi" usłyszy druzgocącą wiadomość.. Siedzi przy stoliku i nieustannie myśli o zachowaniu Kiymet.. Przekonamy się o tym już niebawem.Gökberk Demirci, czyli Emir z serialu "Yemin - Przysięga", ale też Kiliç z serialu "Adını Sen Koy - Więzień miłości" odpowiada na pytania.. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.Przysięga odc.. Nigar wymyśla sposób na swoje problemy.. Piosenka : Tomek Czerniecki - Odeszłaś gdzieśEmir spotyka się na dodatkowych zajęciach z Banu, a Reyhan szaleje z zazdrości.. Reyhan jest zła na Emira, że tak nisko ocenił jej pracę.. Oya pomaga Sunie spotkać się z Tacim.. Lubią te nocne rozmowy, które ich bardzo zbliżają.. Odcinki dostępne są również w usłudze VOD.Przysięga, odc.. W 26. odcinku serialu "Przysięga" wciąż będzie próbował przeprosić żonę.. Cavidan ginie pierścionek z brylantem.. Niespodziewanie w jej domu zjawia się Erhan..

Elif odcinek 1041: Safak oskarża matkę o roznoszenie plotek!

[Streszczenie + Zdjęcia] 21 sierpnia 2020 Turkweb.pl.. Kemal chce się dowiedzieć, co dolega Narin.. Później mężczyzna zabiera żonę na wycieczkę, podczas której opowiada jej o architekturze.. Emir spotyka się na dodatkowych zajęciach z Banu, a Reyhan szaleje z zazdrości.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Turkweb.pl.. Suna odwiedza Taci'ego i przeprasza za zachowanie matki.. Emir jest zazd.Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Emir zaprasza swoich studentów w nietypowe miejsce obiecując romantyczny wykład.. "Przysięga" - finał 3. sezonu.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Kemal chce się dowiedzieć, co dolega Narin i dzwoni w tej sprawie do Reyhan.. Reyhan wreszcie się dowiaduje, że Emir zastawił na nią pułapkę, żeby jej udowodnić, że też jest o niego zazdrosna.. Przysięga - zwiastun odc.283 (sezon3) Grażyna.. fot. materiały TVP.. Zraniona Miłość Sezon 2 Odcinek 7 Zwiastun 1 HD Napisy PL.Erhan nie chce uwierzyć, że Narin wyszła za maż.. Musi wymyślić coś, żeby się ratować.. Dziewczyna kompletnie się załamie [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" 471. streszczenie odcinka.. Kemal chce się dowiedzieć, co dolega Narin i dzwoni w tej sprawie do Reyhan..

Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Turcja .. Kemal prosi dziewczynę, żeby nic nie robiła z tymi informacjami.. Udostępnij.. Kiymet znajduje kredki w aucie syna!. Nowe odcinki tureckiego serialu "Przysięga" można oglądać o godzinie 16.00 (od poniedziałku do piątku) na antenie TVP 1.. Czy wątek Feride rzeczywiście zostanie zakończony?. Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!Sehriye jest zawstydzona, bo opowiedziała Leyli o matce Masal.. Według naszych wyliczeń, ostatni odcinek tureckiej telenoweli powinien .Narin i Kemal opowiadają sobie o swoim dzieciństwie i przeszłości.. Nie rozumie, dlaczego kobieta tak bardzo jej nie lubi.Nigar dostaje polecenie zapłaty długu.. [Streszczenie + Zdjęcia] 20 sierpnia 2021.. Dziewczynka jest zrozpaczona.. Birsen Altuntas podaje, że emisję ostatniego odcinka zaplanowano w Turcji na 27 czerwca br. Druzgocące wieści dla Kumru!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt